WhatsApp Search
Mesut Bayraktar - Muğla Kadın Doğum beyaz logo
Marmaris Kürtaj Güvenli Gizli Evlilik Dışı Gebelik Mahremiyet Elzemdir.
Marmaris Kürtaj Güvenli Gizli Evlilik Dışı Kürta Nerede Yapılır?
Kürtaj Işlemi Genellikle Marmaris Vakum Kürtaj yöntemiyle gerçekleştirilir. Vakum kürtaj, rahim içindeki gebelik dokusunun vakumla çekilerek alınması esasına dayanır. Bu yöntem genellikle gebeliğin ilk 10 haftalık döneminde uygulanır.

Marmaris Kürtaj Güvenli Gizli Evlilik Dışı 2024

Marmaris'de Sağlığını Emanet Edebileceğin, Tecrübeli, Güvenilir, Titiz Jinekolog Op.Dr. Mesut Bayraktar İle Gebeliğinizdeki Hastalıklar Başta Olmak Üzere Jinekolojik Kadınsal Problemlerinizi Çözün. Steril, Güvenilir Ortamda İstenmeyen Gebeliklere (Kürtaj) İçin de Çözüm Bulabilirsiniz. Steril, Güvenilir Ortamda İstenmeyen Gebeliklere , Nikahsız yani Evlilik Dışı Gebeliklere (Kürtaj) Çözüm Bulabilirsiniz. Hasta Bilgilerinin Korunması İlkemdir. Hasta Gizliliği(Mahremiyet) Kutsaldır. Muğla Kadın Doğum Doktoru Jinekolog Mesut Bayraktar Online Randevu Vermektedir. Tedavi Bir Muayene Uzağınızda. Mahremiyet ve Memnuniyet. Güveneceğiniz Tecrübe 05467740159

Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı Olan Mesut Bayraktar Marmaris’e Çok Yakın Olan Ortaca’daki Özel Muayenehanesinde 2020 Yılından İtibaren Çalışmaktadır.

Özel Muayenehanem Marmaris İlçesine Sadece 45 Dakika Uzaklıktadır.

Marmaris Kürtaj; Kürtaj Mahrem Alan Barındıran İşlemdir

 • Mahrem alan (jinekolojik muayene!)
 • Kişisel alan
 • Sosyal alan
 • Toplumsal alan
 • Ortak alan şeklinde kişinin çevreyle olan ilişkisini tanımlayabiliriz. Kürtaj mahrem alanla ilgilidir. En özel şahsi alandır.
Marmaris Kürtaj Güvenli Gizli Evlilik Dışı;
Hall'un Proxemics Zonları (Edward T. Hall'un Proxemics Konsepti olarak da bilinir)

Hall, insanların etkileşimlerini dört temel proxemics bölgesi üzerinden açıklamıştır:

İntimat - Mahrem Zon (0-46 cm): Bu en içteki zonadır, sadece çok yakın ilişkilerde olan kişiler arasında paylaşılır. İntimat zonu, aile üyeleri, sevgililer, jinekolog! veya en yakın arkadaşlar arasındaki samimi etkileşimler için kullanılır.

Kişisel Zon (46 cm - 1.2 m): Kişisel zon, insanların günlük etkileşimlerinde sıkça kullandığı alandır. İnsanlar bu zon içinde tanıdıkları rahat hissettikleri kişilerle iletişim kurarlar. Örneğin, arkadaşlar, iş arkadaşları veya tanıdık insanlarla bu zon içinde iletişim kurulur.

Sosyal Zon (1.2 m - 3.7 m): Sosyal zon, daha resmi veya rastgele ilişkilerde kullanılan alandır. İş toplantıları, sosyal etkinlikler gibi ortamlarda insanlar bu zonu tercih edebilirler. Bu alan, daha geniş etkileşim alanını temsil eder.

Kamusal Zon (3.7 m ve üzeri): Kamusal zon, kişinin genellikle bilinmeyen veya çok tanıdık olmayan kişilerle iletişim kurduğu en geniş zondur. Kamusal zon, toplu taşıma araçları, halka açık alanlar veya büyük topluluk etkinlikleri gibi yerlerde kullanılır.

Edward T. Hall'ün Proxemics Zonları, insanların farklı proxemics bölgelerini nasıl kullanarak iletişimlerini yönlendirdiğini ve kişisel sınırları nasıl belirlediğini anlamak için önemlidir. Bu kavramlar, kültürel farklılıklar ve iletişim tarzları üzerinde de etkili olabilir, bu nedenle iletişimde dikkate alınması gereken önemli bir konsepttir.
Hall’un Proxemics Zonları (Edward T. Hall’un Proxemics Konsepti olarak da bilinir),
Gebelik, döllenme sonucunda meydana gelen karmaşık uzun süreçtir. Hamile kalan bayanlar bazı nedenler çerçevesinde bebek sahibi olmak istemezler. Bu nedenlerden bazıları anne olmaya hazır olmamak, annenin sağlığında hayati risk yaratabilecek , yaşam kalitesini düşürebilecek problem görülmesi, bebeğin sağlığında problem görülmesi, çocuk büyütebilecek ekonomiye sahip olamamak veya birlikte olunan kişi ile uzun bir birliktelik, gelecek düşünülmemesidir.
Gelecek planı yapılmayan birisiyle gelişen istenmeyen hamilelik durumunda, kürtaj olmayıp gebeliğin doğumla sonuçlanması halinde tarafların birbiri ile diyalogu – temasa çocuk nedeniyle devam edeceğinden, bu durum yeni birlikteliklere, yeni müstakil, bağlantısız yaşam kurmaya engel olduğundan evli olmayan hanımefendiler, partnerler daha fazla Muğla kürtaj talebinde bulunmaktadırlar. Bu gibi sebepler sonucunda gebelik sonlandırma ( kürtaj ) işlemi yapılır. 10 haftaya kadar gebelik sonlandırma işlemine kürtaj denir.kürtaj süresi , sınırı – limiti olan cerrahi müdahale olduğundan adet – regl rötarı – gecikmesi olduğundan derhal en yakın Muğla Kürtaj Doktoruna muayene olunmalı aynı şekilde en yakın Muğla Kürtaj Doktoruna işlem için yetki verilmelidir. İstenmeyen gebelik ( bireyin o günkü duygu durumu, maddiyatı veya medeni durumu nedeniyle) durumunda, nikah olmadan gelişmiş yani evlilik dışı gebelik durumunda, gebelik haftasının (Döllenme ile doğum arasında geçen sürenin) hesaplanması ve hamilelik büyümeden Kürtaj için verilecek kararı belirlemede çok önemlidir.

Yasal mevzuat gereği sağlıkla ilgili konularda (örneğin köyceğiz kürtaj) hasta muayene edilmeden; online, telefon ile fiyat bilgisi verilemez. Sağlıkla ilgili önemli konularda hasta muayene edilmeden, özellikle tıbbi prosedürlerin maliyeti veya tedavi planının fiyatı gibi konularda kesin / minimal / ortalama / maksimal fiyat bilgisi verilmesi genellikle doğru + etik uygulama değildir. Bu tür bilgiler, hastanın tıbbi geçmişi, semptomları, spesifik sağlık durumu gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir, doktor veya jinekoloji profesyoneli tarafından dikkatlice değerlendirildikten sonra verilebilir. Örneğin, kürtaj gibi tıbbi prosedürlerin maliyeti, hastanın yaşına, gebeliğin dönemine, sağlık durumuna ve kullanılan yönteme bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, hasta veya hasta yakını kürtaj prosedürü için kesin / minimal / ortalama / maksimal fiyat almak istediğinde, öncelikle Uzman Jinekolog sağlık profesyoneli ile direkt iletişime geçmeli + muayene olmalıdır.

Hekimin Tedavi Yetenekleri;

 • Ayrıntılı Ultrason
 • Myom
 • Endometriyal Polip
 • Polikistik Over
 • Enfeksiyon
 • Sürekli Tekrar Eden Mantar
 • Vajinit
 • Menopoz Bel Fıtığı
 • Vajina Sıkılaştırma
 • Rahim Sarkması
 • İdrar Tutamamak
 • LSIL
 • Vajinal Kaşıntı
 • Diz Ağrısı
 • Glukagonoma

Marmaris Kürtaj (4 Hafta Gizli Gebelik Bebek Aldırma)

Başta Olmak Üzere Olup; Tüm Jinekolojik Problem Durumlarınızı Çözmek Beni Mutlu Edecektir.

Sıfır Vajinal Akıntı sağlıktır. [1]

Kürtaj işlemi genellikle

Marmaris Vakum Kürtaj

yöntemiyle gerçekleştirilir. Vakum kürtaj, rahim içindeki gebelik dokusunun vakumla çekilerek alınması esasına dayanır. Bu yöntem genellikle gebeliğin ilk 10 haftalık döneminde uygulanır.

Gebelik sona erdirilmesi amacı ile gerçekleştirilen kürtaj ; ülkemizde belirlenen Kürtaj yasal sınırı 10 haftadır. Yani 10 haftaya kadar olan gebelikler Marmaris Kürtaj olabilir. Son adet tarihinden itibaren 10 haftanın dolması ile yasal sınır da doldurulmuş olur. Son adet tarihini ise adetin başlandığı birinci gün, ilk gün olarak kabul etmek gerekir. Yasal sınır dolduktan sonra anne baba izni ve isteği olsa dahi kürtaj işlemi yapılamamaktadır.

Marmaris İçin 7/24 WhatsApp:05467740159

dan Ulaşabileceğiniz, Kaliteli

Jinekolojik – Kadın Doğum

Hizmeti Sunulan

Özel Jinekolog Hekim

lik Hizmet Noktasıdır.

Randevu almak için 0546 774 01 59 telefon numarasından ulaşabileceğiniz Bayraktar, hastalarının ihtiyaçlarına zamanında ve etkili bir şekilde yanıt verir. Marmaris‘ e yaklaşık 15 dakika uzaklıkta bulunan özel muayenehanesinde mesleğini icra etmekte olup, hastalarına daha kişisel ve özgün bir deneyim sunmayı misyon edinmiştir. Her hasta için ayrılan zaman + özen, hastalarının güvenini kazanmasını sağlar.

Hastane Stresinden Uzaklık ✓ 
Bire Bir Etkileşim ✓ 
Süre Sınırlamasız Muayene ✓ 
Mahremiyet – Gizlilik ✓ 
Hijyenik Ortam ✓ 
Teknoloji Kullanımı ✓ 
Konfor – Ferah Ortam ✓ 
Online Randevu ✓ 
3. Şahıslar İle Temassızlık ✓ 
Güven – Nezaket – Zerafet ✓ 
Etik ✓ 
Tecrübe ✓ 
Profesyonel Destek ✓ 
Hasta Memnuniyeti & Sağlığı ✓ 
Fethiye’den 45′ uzaklıkta ✓ 
Dalaman’dan 10′ Uzaklıkta ✓ 
Köyceğizden 15′ Uzaklıkta ✓ 
Marmaris’den 40′ Uzaklıkta ✓ 
Muğla’dan 45′ Uzaklıkta ✓ 
Vakum Kürtaj ✓ 
En Uygun Fiyat ✓ 
Modern Teknoloji ✓ 
Güvenilir Yöntem ✓ 
Marmaris Kürtaj Güvenli Gizli Evlilik Dışı Küretaj

Marmaris Kürtaj Güvenli Gizli Evlilik Dışı

ᗷ E T

T ᗩ ᖇ TMarmaris Kürtaj Hakkında Tüm Detaylar – İstenmeyen gebelik

Marmaris Kürtaj İstenmeyen Gebelik kürtaj

#4HaftaGebelikKürtaj #5HaftaGebelikKürtaj

#6HaftaGebelikKürtaj #7HaftaGebelikKürtaj #8HaftaGebelikKürtaj #9HaftaGebelikKürtaj #10HaftaGebelikKürtaj #DevletHastanesiKürtaj #EnUcuzKürtaj #EvlilikDışıKürtajFiyatları #GizliKürtaj #GüvenliKürtaj #KürtajFiyatları #KürtajHaftasıHesaplama #KürtajİçinEnUygunHafta #KürtajKliniğiKürtajMerkezi #KürtajRandevusu #KürtajYapanDoktorlar #KürtajYapılanYerler #ÖzelHastaneKürtaj #VakumluKürtaj #İstenmeyenGebelik #MarmarisKürtaj #DevletHastanesiKürtaj #EnUcuzKürtaj #EvlilikDışıKürtajFiyatları #GizliKürtaj #GüvenliKürtaj #KürtajFiyatları #KürtajHaftasıHesaplama #KürtajİçinEnUygunHafta #KürtajKliniğiKürtajMerkezi #KürtajRandevusu #KürtajYapanDoktorlar #KürtajYapılanYerler #ÖzelHastaneKürtaj #VakumluKürtaj #İstenmeyenGebelik #<meta name=”keywords” content=”Marmaris Özel Hastane 5 hafta Güvenli Kürtaj Mahremiyeti“>