WhatsApp Search

Vajinal Akıntı Biyolojik Sel Baskınıdır

Vajinal Akıntı Biyolojik Sel Baskınıdır

Vajinal Akıntı Biyolojik Sel Baskınıdır 150 150 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159

Vajinal hijyenin ihmal edilmesi, hafife alınmaması gereken biyolojik bir istila olan vajinal akıntıya neden olan zararlı bakterilerin varlığına yol açabilir. Vajinal Kaşıntı’nın bu biyolojik istilanın yayılması olduğunu ve potansiyel olarak sadece kendiniz için değil, aileniz ve sosyal çevreniz için de önemli sağlık etkilerine yol açabileceğini anlamak önemlidir. Vajinal bölgenin sağlığını ihmal etmek, çok sayıda doktor ve hastaneyi ziyaret etmeyi gerektirebilecek, rutininizi bozabilecek ve gereksiz stres ve rahatsızlığa neden olabilecek bir dizi sonuca yol açabilir. Vajinal sağlığa öncelik vermek ve uygun hijyeni sürdürmek, zararlı mikroorganizmaların yayılmasını önlemek, hem fiziksel sağlığınızı hem de iç huzurunuzu korumak için çok önemlidir.

1 Gram Beyinde 0^0
1 Gram Vajende 10^7 Mikrop Vardır.
İhmal Ettiğin Vajen, Vajinal Akıntı ; Seni, Aileni, İş Çevreni Hasta Eder.
Doktor Doktor, Hastane Hastane Gezdirir.
Vajina Hastalıkları Hızlı Şekilde Kronikleştiğinden, Hastalık Kabul Edilmeden Normalleştirilebiliyor.

Sıfır Hiç

Zero Akmayan

FinitoSızmayan

None Kaçmayan

” Vajinal Akıntı Sağlıktır
Ömrünüzü Uzatır
Sağlam Nesillerin Temelidir “

* Çocukluğu
* Gençliği
* Ergenliği
* Erişkinliği
* Gebelikleri

Yani Ömrü Boyunca Vajinal Akıntısı Olmuş Birisi Gerçek Jinekolojik Konforu Bilemez, Herkesi Akıntılı Bilir.

Özellikle bu vajinal akıntı – vajinal kötü koku durumunu kadın söylemiyor ise erkek partner dile getirmektedir. Hatta erkek partnerler tarafından gizlice veya açık şekilde tarafıma iletilen sözel beyanlar şunlardır;

  • Hocam vajinal akıntı – koku var ! , ben öldüm – bittim kokudan veya
  • Hocam söylemiyor ama akıntı var, hep karnım ağrıyor diyor, “aşkım niye söylemiyorsun” veya
  • Fıs fıs fıs hocam cinsel ilişkide fare ölüsü gibi koku geliyor, “hatta bazen dayanamayıp vajinayı açıp ve içerideki ölü fareyi çıkarmak istiyorum, kendisi hiç şikayetim yok diyor ama var hocam” veya
  • Fıs fıs fıs “hocam eşimden sonra tuvalete girmek istemiyorum, çok ağır ve kesif bir koku tuvalete yerleşiyor” veya
  • Fıs fıs fıs hocam önceki kız arkadaşımda böyle bir koku ve akıntı yoktu, bunda çok fena, söylemiyor ama var, neden olabilir?

Sıfır Hiç

Zero Akmayan

FinitoSızmayan

None Kaçmayan

” Vajinal Akıntı Sağlıktır
Ömrünüzü Uzatır
Sağlam Nesillerin Temelidir “

* Çocukluğu
* Gençliği
* Ergenliği
* Erişkinliği
* Gebelikleri

Yani Ömrü Boyunca Vajinal Akıntısı Olmuş Birisi Gerçek Jinekolojik Konforu Bilemez, Herkesi Akıntılı Bilir.

Vajinal Akıntı
Biyolojik Sel Baskınıdır

Vajinal Kaşıntı
Biyolojik Sel Baskının Yayılmasıdır

20 Damla
Vajinal Akıntıda
100000000
( 100 Milyon )
Mikroorganizma Bulunabilir,
Bunun Patojene Kayması Sizi Hasta Eder.
SIFIR vajinal akıntı sağlıktır
Vajina; 
Akan ,
Kokan, 
Sızdıran,
İmtiyazlı, 
Bir organ değildir.

Şunu unutmayınız vajina akan, kokan, aksıran, tıksıran ucube – başa bela organ değildir. Vajina akmaz. Sıfır vajinalakıntı sağlıktır. Vajinal sağlık, sağlıklı vajina amacıyla yapmanız gerekenler kolay değildir. Şunlar eniyi başlangıçtır; Kadın vajinası, kadının bedenindeki enözel, hassas bölgelerden biridir. Vajinanın harekete geçirici etkisi, doğal şekilde cinsel dürtüleri uyandırır. Vajina, sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda duygusal olarak da dikkate alınmayı hak eder. Kadının iç dünyasının yansıması olarak, vajinaya; sevgi, şefkat, anlayışla , kendisine değer verilerek yaklaşıldığında, ilişkilerin derinlik kazanmasına katkıda bulunur. Partnerinin hassaslığı karşısında açılan vajina, özgüveni yükselterek ilişkilerin sağlam temeller üzerine kurulmasını sağlar. Hijyenik vajinanın romantikliği ise başka hiçbir şeye benzemez. İki insanın bedenlerinin birleştiği o an, duygusal, fiziksel bağın yoğun yaşandığı andır. Vajina, romantizmin ateşini körükleyen kavanozdur. İçinde barındırdığı sıcaklık, nem, feromonlar romantik anları daha da özel kılar, duygusal yakınlık hissi yaratır. Ancak kadın vajinasının büyük gücü, feromonal güç uyandırma, feromonal baskı altına alma potansiyelidir. Doğurganlık simgesi olarak, yeni hayatın başlangıcına ev sahipliği yapar. Kadının bedeninde gücün sembolüdür. Kendine olan inancı, kendini keşfetme yolculuğunda, vajina kadına güç, özgürlük hissi verir. İçindeki enerjiyi uyandıran kadın, dünyayı değiştirebilecek potansiyele sahip olabilir. Sonuç olarak, kadın vajinası, harekete geçirici etkisi, dikkate alınmayı sağlayan hassasiyeti, romantikliği, güç uyandırma potansiyeliyle harikulade organdır. Bu özellikleriyle, insan ilişkilerinde derin bağlar kurmamıza, sevgi, tutkuyu paylaşmamıza yardımcı olur. Kadının bedenindeki bu mucizevi organı keşfetmek, kadının kendini tam anlamıyla ifade etmesine, gerçek potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olabilir. Bazen kadın bu güç karşısında zehirlenerek vajinal hastalıkları görmezden gelebilir. Vajina mahrem organdır, ömür boyu kadın tarafından gizleniyor, hatta gizlemediğinizde hapis cezası bile var. Yani öğretilmiş gizleme dürtüsü, vajina hastalıklarını görmemeye, ihmal etmeye yatkınlık yaratıyor; buda tedavi sürecini imkansız şekle sokmaktadır. Kendinize sabit Jinekolog Hekim edinirseniz vajinanızla başınız belaya girmez. Halen vajinayı öğrenmeye devam eden profesyonelim, vajinalakıntı muazzam derecede kompleks nedenlerin bir araya gelerek oluşturduğu karmaşık denklemin sonucu olup; kendi kendine bitki börtü kullanarak basit yöntemler ile şifa arayanları okudukça içim gerçekten tabiri caiz ise cızz etmektedir. SIFIR VajinalAkıntı sağlıktır.
Sıfır Zero Finito vajinal akıntı sıhhattir