Doğum kontrol hapı kullanırken kanama oluşması

Doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme, vajinal kanama oluşabilir. Klasik 28 günden fazla ilaç alımında, uzatılmış döngü rejimlerinde ani kanama riski yüksek

Doğum kontrol hapı kullanırken Vajinal kanama oluşması

Beyine Dokusuna Olacak 1 Damla Kanamadan Daha Tehlikelisi; Vajinada Fazladan 1 Damla Kan Bulunmasıdır.
Beyine Dokusuna Olacak 1 Damla Kanamadan Daha Tehlikelisi; Vajinada Fazladan 1 Damla Kan Bulunmasıdır.

Doğum Kontrol Hapı = Gebelik Önleyici & Adet Düzenleyici = OKS

Yüzlerce çeşidi olan bu ilaç grubunu, OKS’leri Hekimler olarak çok sık kullanmaktayız.

OKS kullanırken kanama olması veya enfeksiyon olması literatürde bolca yazılmış ve tanımlanmış durumdur.

Genellikle bu durum için kullanıma devam etme veya ilaç değişimi önerilir.

Vajinada ekstradan bulunan her fazla kan damlası; kadın sağlığını olumsuz etkilemektedir.

Mesut Bayraktar

Kadınlarımız geçer umuduyla aylarca vajinal kanama İle gezmektedir.

 • Hastane

  ye
  gitmek istemiyor,
 • Jinekolog Doktor

  a
  gitmek istemiyor,
 • İlaç – Tedavi

  kullanmak istemiyor;
 • Kanamaya razı şekilde kansız kalana kadar, daha ciddi enfeksiyon olana kadar beklemekte veya gezmektedir.

Beyine Dokusuna Olacak 1 Damla Kanamadan Daha Tehlikelisi; Vajinada Fazladan 1 Damla Kan Bulunmasıdır.

Mesut Bayraktar

OKS yani doğum kontrol ilaçlarından bazıları kadın rahmine uyum sağlayamamakta ve düzelmeyen, geçmeyen kanamalara neden olabilmektedir. Başka neden yoksa bu durumda ilaç değişimi iyi çözümdür. Burada önemli olan enfeksiyon, miyom, polip , adenomiyozis, doğumsal anomali , doğuma bağlı kusur – doğuma bağlı harabiyet gibi çeşitli hastalıkların olmaması gereklidir.

Hastalar Hekime gittiklerini, tahlillerinin normal olduğunu ve OKS kullanımı sonrası başlayan vajinal akıntı şikayeti sıklıkla olmaktadır. Bunun fazla olması normal olduğu anlamına gelmemektedir.

Vajinal kanama jinekolojik şikayet olup ” her şey normal olsa bile’‘ kök sebep gizlide kalmış olabilir. Bunun için tekrar tekrar jinekolojik muayene, ve de tahliller gerekebilir.

İhmal Edilen Hastalık; Başka Hastalıkların Tetiğini Çeker.

Hastalıklar Bekletilerek Çözülmez.

Rahim Kanaması; İç Organ Kanamasıdır.

Mesut Bayraktar

Bu Durum İle İlgili Atfetmediğin, Konduramadığın Jinekolojik Hastalık Olamaz Mı?

Kök Sebep , Gizlide Kalmış Jinekolojik Hastalık Olamaz Mı?

Biliyorum Jinekologa Gittin… Normal Dediler….

Hatta Tüm Tetkiklerinde Normal Çıktı… Bunu – Bunları Kenara Bırakalım…

Tedaviye Giden Yol , 1 ( Bir ) Muayene İle Başlar.

Bu Başlangıcı Yapmak İsterseniz WhatsApp +90546 774 01 59 Üzerinden Randevu Talep Ediniz.

SIFIR vajinal akıntı sağlıktır
Vajina; 
Akan ,
Kokan, 
Sızdıran,
İmtiyazlı, 
Bir organ değildir.

Şunu unutmayınız vajina akan, kokan, aksıran, tıksıran ucube – başa bela organ değildir. Vajina akmaz. Sıfır vajinalakıntı sağlıktır. Vajinal sağlık, sağlıklı vajina amacıyla yapmanız gerekenler kolay değildir. Şunlar eniyi başlangıçtır; Kadın vajinası, kadının bedenindeki enözel, hassas bölgelerden biridir. Bu organın harekete geçirici etkisi, doğal şekilde cinsel dürtüleri uyandırır. Vajina, sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda duygusal olarak da dikkate alınmayı hak eder. Kadının iç dünyasının yansıması olarak, vajinaya; sevgi, şefkat, anlayışla , kendisine değer verilerek yaklaşıldığında, ilişkilerin derinlik kazanmasına katkıda bulunur. Partnerinin hassaslığı karşısında açılan vajina, özgüveni yükselterek ilişkilerin sağlam temeller üzerine kurulmasını sağlar. Hijyenik vajinanın romantikliği ise başka hiçbir şeye benzemez. İki insanın bedenlerinin birleştiği o an, duygusal, fiziksel bağın yoğun yaşandığı andır. Vajina, romantizmin ateşini körükleyen kavanozdur. İçinde barındırdığı sıcaklık, nem, feromonlar romantik anları daha da özel kılar, duygusal yakınlık hissi yaratır. Ancak kadın vajinasının büyük gücü, feromonal güç uyandırma, feromonal baskı altına alma potansiyelidir. Doğurganlık simgesi olarak, yeni hayatın başlangıcına ev sahipliği yapar. Kadının bedeninde gücün sembolüdür. Kendine olan inancı, kendini keşfetme yolculuğunda, vajina kadına güç, özgürlük hissi verir. İçindeki enerjiyi uyandıran kadın, dünyayı değiştirebilecek potansiyele sahip olabilir. Sonuç olarak, kadın vajinası, harekete geçirici etkisi, dikkate alınmayı sağlayan hassasiyeti, romantikliği, güç uyandırma potansiyeliyle harikulade organdır. Bu özellikleriyle, insan ilişkilerinde derin bağlar kurmamıza, sevgi, tutkuyu paylaşmamıza yardımcı olur. Kadının bedenindeki bu mucizevi organı keşfetmek, kadının kendini tam anlamıyla ifade etmesine, gerçek potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olabilir. Bazen kadın bu güç karşısında zehirlenerek vajinal hastalıkları görmezden gelebilir. Vajina mahrem organdır, ömür boyu kadın tarafından gizleniyor, hatta gizlemediğinizde hapis cezası bile var. Yani öğretilmiş gizleme dürtüsü, vajina hastalıklarını görmemeye, ihmal etmeye yatkınlık yaratıyor; buda tedavi sürecini imkansız şekle sokmaktadır. Kendinize sabit Jinekolog Hekim edinirseniz vajinanızla başınız belaya girmez. Halen vajinayı öğrenmeye devam eden profesyonelim, vajinalakıntı muazzam derecede kompleks nedenlerin bir araya gelerek oluşturduğu karmaşık denklemin sonucu olup; kendi kendine bitki börtü kullanarak basit yöntemler ile şifa arayanları okudukça içim gerçekten tabiri caiz ise cızz etmektedir. SIFIR VajinalAkıntı sağlıktır.
Sıfır vajinal akıntı sağlıktır.

Kadın Hasta İse Evde Huzur Yoktur
Kadın Doğum (Jinekoloji) Hastaları Randevuyu h a t s A p p : + 9 0 5 4 6 7 7 4 0 1 5 9Almalıdır. Ortaca, Göcek, Dalyan, Dalaman, Köyceğiz, Marmaris, Fethiye, Muğla, En İyi Doktor Doğum Kontrol Hapları Kullanırken Kanama Oluşması

<meta name=”keywords” content=” Kilis Klinik En iyi doğum kontrol adeti keser mi Hastalıkları Normalleştirmek Kronikleştirir Mesut Bayraktar“>

Web sitemdeki makalelerin büyük kısmının içeriklerinin telif hakkı Jinekolog Op. Dr. Mesut Bayraktar’a aittir. Makalelerin büyük kısmı hak sahipliğinin tescili amacıyla elektronik imzalı zaman damgalıdır. Sitemdeki makalelerin kopyalanarak veya özetlenerek izinsiz şekilde başka web sitelerinde yayınlanması halinde hukuki ve cezai işlem yapılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanununu Sınırlı Sorumluluk Beyanı Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.
Gizlilik Tercihleri