Muğla kadın Doğum Doktor Hakkında✔️

Muğla Kadın Doğum Jinekolog Doktor Mesut Bayraktar tedavilerinde başarılıdır. Miyom polip kürtaj D&C vajinal akıntı kanama yanma ayrıntılı ultrason kolposkop
Jinekolog Op.Dr. Mesut Bayraktar Muayenehanesinde "Sizi" Beklerken.

Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı

 • Ankara 1979 Evli, 1 Çocuk
 • Ankara Barbaros İÖO.
 • Ankara Demetevler OO.
 • Ankara Demetevler Mimar Sinan L.
 • 1998 Kocaeli Ü. TF.
 • 2005 İstanbul Zeynep Kamil EAH 

Benim için önemli değer olan Türkiye’nin

En İyi

, köklü hastanelerinden olan İstanbul Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları ve Doğum EAH, Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk özel hastanesi olarak kurulmuş , zaman içerisinde milletimize miras kalmış nadide kurumlardan birisidir. Bu hastanede uzmanlık eğitimimi tamamlamak için beş yıl boyunca eğitim aldım. Asistanlık eğitim süresi aslında dört yıl olarak belirlenmişti ancak daha kaliteli uzmanlar yetiştirmek amacıyla YÖK tarafından branşımın eğitimi beş yıla çıkarıldı. Ancak sonrasında tekrar dört yıla düşürüldü.

Askeri tabiplik görevimi Balıkesir Edremit Asker Hastanesi’nde bir yıl boyunca yaparak teğmen rütbesinde terhis oldum, ardından mükellef hizmetimi tamamladıktan sonra yedi yıl özel sektörde çalıştım. Bu süre boyunca kazandığım mesleki tecrübeleri daha iyi değerlendirmek, kalite, misyonumu sergilemek amacıyla; gelecek kariyer planlarımda şehir gürültüsünden, kalabalığından uzak ortamda devam etmek istediğimden, Ortaca/Muğla’da özel muayenehanemde

Serbest Hekimlik Sanat & Zanaat İcrası

yapmaya karar verdim. Sonunda 2020 yılında özüme uygun şeklinde, serbest meslek icrasına başladım, bu kararımdan son derece mutluyum.

Burada;

 • Tedavi yöntemlerimi
  sadece bireye özel
  olarak belirliyor,
 • Hastalarıma
  en az 60 dakika
  vakit ayırarak detaylı ilgileniyorum,
 • Sevgi
  ,
  saygı
  ,
  zarafet
  ,
  kadirşinaslık
  ,
  cömertlik
  temelinde uzlaşma sağlıyorum,
 • Hastalık sebeplerini
  dedektif
  gibi araştırarak tetikleyicileri öncelikli olarak ortadan kaldırıyorum,
 • Kendi
  bilim
  algıma uygun olan ilerlemeleri takip ediyor, uyguluyorum.

Müstakil
Bağımsız
Profesyonel
 
Uzman

Hekim

lik Sânat &
Zanaat  İcrasına; Ayrıcalıklı Hekimlik Sunumunu Talep Eden 
Kadirşinas
 Hastalarımla Devam Etmekle Beraber Öz Yönelimim Gereği Uzmanlaştığım Konular; Cerrahi Girişimler Olmakla Birlikte; Ülkemizde ;

Vulva

Vajina

Rahim Ağzı

Hastalıklarının; Bunların Sebep Olduğu Hastalıkların Yeterince Tedavi Edilmediklerini Gördüm; Bunları Tablo Şeklinde Göstermek İstiyorum;

ÖRNEK
♀ (Kadın) Hastalığının 
Nörolojik
Felç
,
Parkinson
,
Alzheimer
,
Demans
,
MS
,
Migren
,
Damar Tıkanması
♀ Hastalığının 
Ruhsal
Anksiyete
,
Panik Atak
,
Depresyon
Sanrı
,
Zeka Yetmezliği
,
Aile İçi Geçimsizlik
Hastalığının 
Romatolojik
Romatod Artrit
,
Sedef
,
SLE
,
Ankilozan Spondilit
,
Menisküs Bozulması
,
Kalça Ağrısı
Diz Sancısı
,
Bel Fıtığı
Hastalığının 

Kadın Hastalığı

Miyom

Polip

Endometriozis

İdrar kaçırma

,

Kısırlık

Rahim Sarkması

,

Kanser

Dış Gebelik

,

Vulvar Hastalıklar

,

Rahim İltihabı – PID

Hastalığının 

Obstetrik

Preeklampsi

Erken Doğum

Mikrobik Doğum

,

Doğum Hasarı

, …
Hastalığının 
Genetik

Down Sendromu

,
Mitokondriyal Genetik Bozulmalar
,…
Hastalığının 
Enfeksiyöz

HPV – Siğil

,

HSV

,

CMV

Geçmeyen Vajinal İltihaplar

 …
Hastalığının 
Dermatolojik

Vulvar Cilt Hastalıkları

,

Hızlanmış Yaşlanma

Hastalığının 
Metabolik

Diyabet

,

Guatr

,

Hormon Bozuklukları

,

Kansızlık

Hastalığının 
Odontojenik

Diş Çürüğü

,

Diş Kaybı

Hastalığının 
Geriatrik
Dönemde Hastalık Yapması

Ağrı

,

Yürüyememe

,
Bilişsel Bozukluklar
,

İdrar Kaçırma

Bunların Çok Limitli Şekilde Tedavi Edildiklerini Yada Hiç Tedavi Edilemediğini Yaşadım – Yaşıyorum.

Hayat
&
Toplum
Gereksinimleri;
 Bu Kondisyonlara Üst Düzey Mesai Harcamama; Doğru Diye Öğretilenleri , Yazılanları Pratiğimde Sorgulayıp Değiştirmeme; Bu Konular da Tedavi – Yaklaşımlar Geliştirmeme, Özel Tedavi Yaklaşımlarını Bulmama – Üretmeme Sebep Oldu.

Gebelikte ortaya çıkan hastalıkların kök sebebinin

İhmal edilmiş jinekolojik hastalık
lar olduğunu vurgulamak oldukça önemlidir. Gebelikte ortaya çıkan, şiddetlenen hastalıkların ihmal edilmiş jinekolojik hastalıklar olduğu gerçeği, sağlık sistemimizin göz ardı ettiği durumdur.
Kadın hastalıklarının normalleştirilmesi
, kadınların sağlık sorunlarının önemsizleştirilmesine, daha büyük problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.
Gebelik öncesinden başlamak koşuluyla
, gebelik, doğum sürecinin kaliteli şekilde tamamlanması, bebeğinize daha iyi gelecek sağlamak için atılabilecek en önemli adımlardandır. Çünkü fetüsün gelecekteki başarısını belirleyen faktörlerin çoğu,
rahime yuvalanma
‘ aşamasından önceki dönemde başlamaktadır.

Yani

gebelik düşünce aşaması
nı, gebelik + doğum sürecini kaliteli şekilde geçirmediyseniz, doğum sonrası bebeğinize en iyi eğitimi sağlasanız bile, Fetus ilerleyen yıllarda ”
başarı sarmalı
nda” üstlere tırmanamayacak, en basitinden PISA sınavlarında başarılı olamayacaktır. Bu nedenle, gebelik + doğum sürecinin kaliteli geçirilmesi + jinekolojik hastalıkların ihmal edilmemesi, hem annenin hem de çocuğun sağlığı + geleceğinde büyük önem taşımaktadır. Gerçekleri göz önünde bulundurarak, jinekolojik sağlık sorunlarını ihmal etmemeli,
gebelik öncesinden başlayarak
kaliteli Hekimlik sanat & zanaat icrası talep etmelisiniz.

Ağaç yaş iken; fetus rahimde iken eğilir. İntrauterin dönemde fetus beyninin en erken gelişen bölümü, beyin sapı olarak adlandırılan alt beyin yapılarıdır. Beynin alt bölümleri; beyin sapı limbik sistem, temel dürtülerin, duyguların, davranışların düzenlenmesinde önemli roller üstlenir. Bu bölgeler, kişinin temel ihtiyaçlarını, arzularını, duygusal tepkilerini kontrol etmede etkili olabilir. Anne ve/veya babanın çocuğuna yapacağı en büyük iyilik; muhteşem gebelik, doğum süreci yaşatmaktır.
Ağaç yaş İken
;
Fetus rahimde İken eğilir
.
Intrauterine dönemde beynin en erken gelişen bölümü, beyin sapı olarak adlandırılan alt beyin (Amigdala, Limbik sistem) yapılarıdır. Beynin alt bölümleri temel dürtülerin, duyguların, davranışların düzenlenmesinde önemli roller üstlenir. Bu bölgeler, kişinin temel ihtiyaçlarını, arzularını, duygusal tepkilerini kontrol etmede etkili olabilir. Alt beyin kısmı anne karnında etkilenmiş bireyler merhamet, cömertlik, özen, empati ,… melaikelerini yeteri kadar sergilememektedir.
Ana rahmi
nde mikroba, kansızlığa, susuzluğa, oksijensizliğe maruz kalmış bireylerden merhamet, cömertlik, özen, empati, … beklemek hayalciliktir.
Gebeliği düşündüğünüz andan itibaren hayatınızda değişiklikler, uyum süreçleri gerekebilir. Gebelik, bedensel, hormonal değişikliklerin yanı sıra yaşam tarzınızda da ayarlamalar yapmanızı gerektirebilir. İşte bu süreçte önemli noktalar:

Beslenme: Gebelik döneminde sağlıklı, dengeli beslenmeye özen göstermek gereklidir. Gebelik süresince vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitaminler, mineraller , besin öğelerini karşılamada sağlıklı gıdalar tüketmek gerekmektedir. Doktorunuzun önerilerini takip etmek, gebelik esnasında dikkat etmeniz gereken besinler hakkında bilgi sahibi olmak akıllı davranıştır.

Egzersiz: Gebelik boyunca düzenli egzersiz yapmak, vücudunuzun güçlenmesine, doğum sürecine hazırlanmasına yardımcıdır. Egzersiz programına başlamadan önce doktorunuzdan onay almanız tavsiye olunur. Gebelik döneminde uygun egzersizler yürüyüş yüzme gibi düşük etkili aktiviteler yapılabilir.

Stres Yönetimi: Gebelik döneminde stres, duygusal değişiklikler gelişebilir. Stresle başa çıkmada gevşeme teknikleri, meditasyon veya hobilerinize zaman ayırmak faydalıdır. Destek ağınızdan yardım almak gerekebilir.

Sigara, Alkol ve Uyuşturucu Maddeler: Gebelikte sigara, alkol, uyuşturucu maddelerden uzak durmak büyük önem taşır. Bunlar hem anne sağlığına hem de bebeğin sağlığına zarar verebilir. Gebeliği planlıyorsanız, zararlı alışkanlıklardan vazgeçmek zaruridir.

İlaçlar Takviyeler: Gebelikte ilaç veya takviye kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Bazı ilaçlar, takviyeler gebeliğe zararlıdır. Doktorunuzun yönlendirmeleri doğrultusunda ilaç kullanımınızı düzenleyiniz.

Jinekolojik Muayeneler: Düzenli jinekolojik muayeneler yaptırmak, vajen serviks rahim sağlığını takip etmek mantıklıdır. Jinekologunuz, muayene sırasında potansiyel problemleri erken tespit etmek, tedavi amaçlı gerekli testleri yapabilir. Muayenelerin düzenli yapılması, sağlığınızı korumanıza gerektiğinde tedavi almanıza yardımcı olur.

Cinsel Sağlık Hijyen: Cinsel sağlık, hijyen konularına dikkat etmek; vajinal hijyen ürünleri kullanırken dikkatli olmak doktorunuzun önerilerini takip etmek önemlidir. İyi cinsel sağlık, vajen, serviks ve rahim sağlığı için önemli unsurdur.

Sağlıklı Yaşam Tarzı: Genel anlamda sağlıklı yaşam tarzı sürmek, vajen serviks rahim sağlığını destekler. Dengeli beslenme, düzenli egzersiz yapma, yeterli uyku almak, stresten kaçınma gibi faktörler sağlıklı üreme sistemi için elzemdir.

Doğru İlaç Kullanımı: Vajen, serviks rahim sağlığı için ilaç veya takviye kullanmadan önce doktorunuzla konuşmalısınız. Bazı ilaçlar takviyeler, bu bölgelerin sağlığını etkileyebilir. Doktorunuzun tavsiye etmeden kullanmayınız.

Unutmayın, gebelik süreci her kadına farklıdır. Her bireyin ihtiyaçları, sağlık durumu da farklılık gösterebilir. Gebelikte doktorunuzla düzenli iletişimde olmak, onun yönlendirmelerini takip etmek önemlidir.
Gebe olduğun an değil , gebeliği düşündüğün an, eski hayatına hiç bir şey olmamış gibi aynen devam edemezsin.

Fetal potansiyel
, doğmadan önce eksilebilir veya kaybedilebilir ; Doğum Sonrası;

 • Kaliteli Bakım – Beslenme Sunma – Kendini Süpürge Etme, Çabalama
 • İyi Eğitim , Okul , Öğretmen Sunman
 • İlgi – Sevgi – Minimum 6 Ay Anne Sütü Vermek İle Kaybedilen Veya Eksilen Fetal Potansiyel Telafi Edilememektedir.

İnsan Ortalama Yaşam Süresi
ni 80 Yıl Kabul Edersek, Bir Yıl Bile Olmayan
9 Ay 15 Günlük Gebelik Rahim Periyodu
ndan, Öncesinden Başlayarak Tasarruf (Kısıntı) ”Yapmadığında”, ”Cayır Cayır” Tasarrufları – Birikimleri Feda Ettiğinizde; Bebeğinizin 80 Yılı & Ondan Sonraki Nesillerin Mutlu – Müreffeh – Sağlıklı Olması İçin, Gebeliklerinizden Tasarruf Yapma(ma)nın İyi Başlangıç – Zorunluluk Olduğunu Şiddetle Vurgularım.

Baraj
ları,
Fabrika
ları,
Tünel
leri,
Robotik
Fabrikaları,
Uzay Teknoloji
lerini,
Yapay Zeka
ları ,
Sanat
ı … vb Yapan – Üreten – Geliştiren Müreffeh Dış Ülkelerdeki Aileler;

Fetus

ları İçin;
Gebelik – Doğum Bütçesi Olarak Minimum 30 Bin USD Ayırıp, Harcamaktadırlar. Buna Karşın Bizim 200 USD Bütçe Ayırmamız, Bunu da Marifet – Zekalı İşEkonomik Görmemiz Orta Gelir Tuzağından Çıkacak , AR-GE Yapacak Nesiller Yetiştiremediğimiz Gibi, Aynı HDD/SSD deki ”Bad Sektör” Oluşmuş ( Dolmuş ) HDD/SSD gibi Kümülatif Birikmiş Verimsiz Bireyler – Nesiller İle , Fakirlik İle Sonuçlanmaktadır.

Gebelik Süreci

ni Standart Olarak Verilen Sağlık Hizmetlerinin Ayrılmaz Parçası; Gebeliği Fizyolojik – Kendi Kendine İlerleyen Süreç Olarak Gören Toplumların Tamamı Müreffeh Medeniyetler Seviyesine ‘Çıkamamış(tır)”.

 • Gebelik İçin
  Standart Üstü
  Talep Etmelisiniz.
 • Standart Üstünü Sağlamalısınız.
 • Sanal Ortamda Verdiğim Bilgiler Kısıtlı Düzeydedir. Lütfen Google Bilgilerini Doğru Kabul Ederek; Hastalığınız Hakkında Kendinizi Yanlışlar İle Doldurup ,
  Hastalıklarınızı Kronikleştirip Hayatınızı Zorlaştırmayın
  ız.

Muayenehanemde Profesyonel 

Hekimlik Sânat Zanaat İcrası

Sunmaktayım

Muayenehanemde ”Sağlık Hizmeti” Sun-ma-mak-ta-yım.

Bu Bilimi,

Hekim Akıl Teri

ni –

Hekim El Emeği

ni
” Küçümseyen Ekolü Sevmiyorum.

Sağlık Hizmeti

Hekimlik Sanatı ve Zanaatı

Birinci basamak sağlık hizmetleri (aile hekimliği, poliklinikler vb.) ve ikinci basamak sağlık hizmetleri (hastaneler, üniversiteler vb.) gibi farklı seviyelerde sunulabilir
Muayenenehaneler

1-15 dakika sürer

60 – 180 dakika sürer


Sürüm İş Yapılır (Nicel)
Gir – Çık
Kapı Kalabalıktır

Kişiye Özel İş Yapılır (Nitel)
Herkes Giremez
Girende Boş Çıkmaz
Mahremiyet Vardır

Tecrübe sorgulanmaz

Tecrübesi – Basireti vardır

Hangi doktor varsa ona gidilir, tedavi alınır ve unutulurAsla unutulmaz, hep yad edilir
Genel kavramdır ve çeşitli sağlık hizmetlerini; adalet ve hakkaniyet ölçüsünde eşitlik ilkesince kapsarÖzel mesleki uğraştır ve hastanın can yakan kronikleşmiş sağlık sorunları ele alınır
Çeşitli sağlık profesyonelleri tarafından sunulur (doktorlar, hemşireler, diyetisyenler, fizyoterapistler vb.)Bireysel, bağlantısız çalışan & düşünen Hekim tarafından icra edilir.

Devlet bakar, maaş alınır.
Garanti geliri vardır

Halk bakar, maaşı yoktur.
Garanti geliri yoktur
Önleyici sağlık hizmetleri, psikolojik destek, tanı, tedavi, rehabilitasyon, gibi çeşitli hizmetleri içerirKronikleşmiş ve zorlu, komplikasyonlu hastalıkları teşhis eder, tedavi planları oluşturur ve hastaların sağlıklarını yönetmede rehberlik eder
Daha ”çok çok” hasta bakılması için performans ödemesi, döner sermayesi ödemesi verilirİyileşen Hasta; Hasta getirir.
Hasta muayene etmek ile değil; iyileştirme ile uğraşılır
Toplum odaklı yaklaşım ve hasta haklarına saygı gibi mesleki değerler ve de mobbing, CİMER, BİMER, şikayet edeceğim üzerine kuruludurBir Adet Hasta odaklı (kişiye özel) yaklaşım ve karşılıklı sevgi, saygı, zarafet, kadirşinaslık, cömertlik üzerine kuruludur

Ucuz, Eşitlikçi, Kolay Ulaşılabilir

Pahalı, Daha Fazla Tıbbi Bakım, Zor Ulaşılabilirlik

Ameliyatlarımı Anlaşmalı Özel Hastanelerde Yapmaktayım. Maalesef Yakınımda Bulunan Kamu Kaynaklarını “Sağlıkta Dönüşüm Programı” Nedeniyle Serbest Hekimliği Önleme Nedeniyle Kullanamıyorum – Kullanmama İzin Verilmemektedir.

Sadece Randevuyla Çalışmaktayım & Randevular WhatsApp Üzerinden Alınmaktadır. Lütfen Hafta İçi 09:00 – 17:00 Arasında Randevu Talep Ediniz. Lütfen Kurallarım Linkini Okumayı İhmal Etmeyiniz.

Jinekolog Op. Dr. Mesut Bayraktar

Bu Site Muğla,Ortaca, Dalaman,Köyceğiz,Fethiye Bölgesine Jinekoloji (Kadın Hastalıkları ) & Obstetri ( Doğum ) Branşında Mesleki Tecrübelerini Aktarmak, Hastaların İyileşme Yoluna Kolaylık, Katkı Sağlamak Amacıyla Mesut Bayraktar Tarafından Kurulmuştur.
Beşköprü M. Cumhuriyet C. No:62 Kat:3 D:5 48600 Ortaca/Muğla
WhatsApp: 05467740159
https://muglakadindogum.net
Muğla Enİyi Kadın Doğum Doktor Jinekolog Mesut Bayraktar; Muğla Fethiye Dalaman Köyceğiz Ortaca'nın Enİyi Jinekolog Doktoru Olup; Miyom Vajinal Akıntı Kürtaj Polip Rahim Kanaması İstenmeyen Gebelik Geçmeyen Vajina Enfeksiyon Kaşıntı Kasık bel Diz Kalça Kuruk Sokumu Ağrısı Kolposkopi Smear Gebelik Ayrıntılı Ultrason Kist Ameliyat Kürtaj Tedavilerini Yapmaktadır. 05467740159
Kaybedilmiş Jinekolojik Konfor , Gebelik Takibi , Jinekolojik Cerrahiler, Kürtaj En Başta Olmak Üzere;
Tüm Jinekolojik & Obstetrik Konularında Bilgi – Birikim – Tecrübemi Özel Muayenehanemde Sunmaktayım.
Buradaki bilgilendirme amaçlı sayfalar; başta ACOG, CDC, FDA, NIH, RCOG, … üzerinden derlenerek, ve de mümkün olduğu kadar ücretsiz yayınlardan yorumlanıp, ”KENDİ” bilimime uygun olacak şekilde seçilerek hazırlanmıştır. Tıbbi tedavi, tanı amacıyla kullanılamazlar. Hiç Bir Mecra – Teknoloji Hekim Görüşü – Kanaati Yerine Geçemez.
 • Tedavi Hunisi

  İyi olmak mutlu eder ve ömrü uzatır, İyileşmek isteyen bahane aramaz
 • İdrar Vajene Toksik !

  İdrar Vajinaya Toksiktir
 • Regl Hariç Sıfır Kan!

  Regl Dışında Sıfır Kanama Olmalıdır
 • Sıfır Vajinal Akıntı

  Normal Vajinal Akıntı Miktarı Sıfırdır
 • Seks & Sıfır Kanama

  Cinsel İlişki Sonrası Sıfır Kanama Olur
 • Sıfır Vajinal Akıntı

  Sıfır Vajinal Akıntı Sağlıktır
 • Gebe & Sıfır Alkol

  Gebelikte Güvenli Alkol Miktarı Sıfırdır
 • Rahim Terörü

  Rahim Terörü !
 • Rahimin Göz Yaşları

  Akıntı Rahimin Göz Yaşlarıdır
 • 5000 Yıldır Değişen Y...

  5000 Yıldır Değişen Yok
 • Göz Yuvası Ağrısı

  Bütün Uzuvlar & Göz Yuvası Ağrısı
 • Rahim Kasılması

  Rahim Sebepsiz Kasılmaz
 • Akut Rahim Terörü

  Akut Rahim Terörü , Diş Hastalığı
 • İkiside Olabilir !

  İkiside Olabilir !
 • Her Uzuvda & Vajinada Ac...

  Her Uzuvda & Vajinada Acı
 • Ayak Baldır Rahim

  Ayak Baldır Ağrısı, Rahim efluksiyonu
 • Rahimde Spazm

  Rahimde Spazm
 • İşerken Acı Çekmek

  İşerken Acı Çekmek, Rahimde Defluksiyon
 • Baldır Ağrısı

  Basiret - Feraset Yoksa Alakasızdır
 • Rahimin Gözden Akması

  Rahimin Gözden Akması; Tecrübesi Olmayan Göremez !
 • Human Matrix

  Human Matrix, Anne - Fetus - Plasenta
 • Boyun Kasık Kulak

  Morbid Akıntı
 • Butları Ağrıyan Kadın

  Butları Ağrıyan Kadın
 • Kafa Ağız El Kanama

  Rahim İhmali
 • Logo

  Muğla, Kadın Hastalıkları, Doğum Uzmanı, Mesut Bayraktar, Özel Muayenehane, Logo

Muğla Kadın Doğum Özel Muayenehane

Beşköprü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:62 Kat: 3 Daire:5, Muğla, 48600, Türkiye
+905467740159 Google Haritalar Link WhatsApp Randevu Link

Jinekolog Uzman Doktor Mesut Bayraktar

Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı
Serbest Meslek İcra Eden Özel Jinekolog Doktor

Beşköprü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:62 Kat: 3 Daire:5, Muğla, 48600, Türkiye
mesut-bayraktar@hotmail.com +905467740159 Muğla Kadın Doğum Özel Muayenehane Google Haritalar Link WhatsApp Randevu Link

Her Ne Amaçla Olursa Olsun,

Mesut Bayraktar

’ın Yazılı İzni Olmadan, Kişisel & Mesleki Fotograflarının ; Kopyalanması, Ekran Görüntüsünün Alınması, Download Edilmesi, Fotografının Çekilmesi ,Saklanması, Yayınlanmasına, İyi – Faydalı, Kötü & Art Niyetli Amaçlar için Kullanılmasına İzin Vermiyorum. İzinsiz Tüm Kullanım, Paylaşım, Kopyalanma, Saklama Ve Benzeri Durumda Suç Duyurusunda Bulunulacak ve de ‘ 
Telif Hakkı
‘ Talep Edilecektir.

Hastane Stresinden Uzaklık
✓ 
Özel Etkileşim
✓ 
Süre Sınırlamasız Muayene
✓ 
Mahremiyet – Gizlilik
✓ 
Hijyenik Ortam
✓ 
Teknoloji Kullanımı
✓ 
Konfor – Ferah Ortam
✓ 

Online Randevu

✓ 
3. Şahıslarla Temassızlık
✓ 
Güven – Nezaket – Zarafet
✓ 
Etik
✓ 
Tecrübe
✓ 
Profesyonel Destek
✓ 
Hasta Memnuniyeti & Sağlığı
✓ 
Fethiye’den 45′ uzaklıkta
✓ 
Dalaman’dan 10′ Uzaklıkta
✓ 
Köyceğizden 15′ Uzaklıkta
✓ 
Marmaris’den 40′ Uzaklıkta
✓ 
Muğla’dan 45′ Uzaklıkta
✓ 

Muğla Kadın Doğum Jinekolog Doktor Mesut Bayraktar

Kadın Hastalıkları

Gebelik Takibi

Muğla Ayrıntılı Ultrason

Cerrahi İşlem

ler

Miyom Ameliyatı

Polip Ameliyatı

Muğla Kürtaj

Histerektomi

Ayrıntılı Ultrason Kolposkopi HPV Smear

Kadın Hastaysa Evde Huzur Yoktur
Ortaca
Dalaman
Köyceğiz
Fethiye
Marmaris
Göcek
Dalyan
Muğla Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Tıp Doktoru
Jinekolog Hekim

<meta name=”keywords” content=”Dalyan Özel Muayenehane Rahim Sarkması Ameliyatı En Tecrübeli Kadın Doğum Mesut Bayraktar“>

Muğla Kadın Doğum Jinekolog Doktor Özel Muayenehane

Muğla Kadın Doğum Doktoru

(Jinekoloji) hastaları randevuyu WhatsApp 0546 774 01 59 almalıdır.

Ortaca
Göcek
Dalyan
Dalaman
Köyceğiz
Marmaris
Fethiye
Muğla
en iyi kadın doğum

en yakın jinekolog doktor hekim

arasında olan Jinekolog Mesut Bayraktar tedavi yetenekleri

riskli gebelik takibi

ayrıntılı detaylı ultrason

miyom

polip

kist

liken planus skleroz Vulva distrofi

gizli evlilik dışı kürtaj

Rahim İltihabı

sürekli tekrar eden geçmeyen mantar

vajinal akıntı

menopoz renovasyon gençleşme

orgazm aşısı vajina sıkılaştırma

rahim sarkması idrar kaçırma

kolposkopi HPV

Rahim Ağzı Yırtığı

Vajinal Kanama

ektropiyon

ameliyat

ı

bel ağrısı

başta olmak üzere jinekolojik hastalıklarınızı tedavi etmek Mesut Bayraktar’ı mutlu edecektir. WhatsApp 0546 774 01 59 randevu talep etmek için iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemdeki makalelerin büyük kısmının içeriklerinin telif hakkı Jinekolog Op. Dr. Mesut Bayraktar’a aittir. Makalelerin büyük kısmı hak sahipliğinin tescili amacıyla elektronik imzalı zaman damgalıdır. Sitemdeki makalelerin kopyalanarak veya özetlenerek izinsiz şekilde başka web sitelerinde yayınlanması halinde hukuki ve cezai işlem yapılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanununu Sınırlı Sorumluluk Beyanı Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.
Gizlilik Tercihleri