WhatsApp Search
Mesut Bayraktar - Muğla Kadın Doğum beyaz logo
Sıfır Vajinal Akıntı Sağlıktır
İdrar Kaçıran Kadın Sağlıklı Kalamaz; Hastalıklar Fırtınasına Yakalanır
Sağlıklı Vajina Akan Kokan Bir Organ Değildir.

Hakkında: Mesut Bayraktar Kadın Doğum Doktor ✅

Muğla Kadın Doğum Jinekolog Doktor Mesut Bayraktar tedavilerinde başarılıdır. Miyom polip kürtaj D&C vajinal akıntı kanama yanma ayrıntılı ultrason kolposkop
Muğla kadın doğum doktor Mesut Bayraktar 05467740159

Hakkında – Mesut Bayraktar Kadın Doğum Doktor Jinekolog Kimdir?

Muğla Kadın Doğum Doktoru

Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı

Bu Sitenin Kuruluş Amacı
Bu Site Muğla,Ortaca, Dalaman,Köyceğiz,Fethiye Bölgesine Jinekoloji (Kadın Hastalıkları ) & Obstetri ( Doğum ) Branşında Mesleki Tecrübelerini Aktarmak, Hastaların İyileşme Yoluna Kolaylık, Katkı Sağlamak Amacıyla Mesut Bayraktar Tarafından Kurulmuştur.
Beşköprü M. Cumhuriyet C. No:62 Kat:3 D:5 48600 Ortaca/Muğla
WhatsApp: 05467740159
https://muglakadindogum.net
Eğitim Hayatım
 • Ankara 1979 Evli, 1 Çocuk
 • Ankara Barbaros İÖO.
 • Ankara Demetevler OO.
 • Ankara Demetevler Mimar Sinan L.
 • 1998 Kocaeli Ü. TF.
 • 2005 İstanbul Zeynep Kamil EAH 

Hakkında – Mesut Bayraktar Kadın Doğum Doktor Jinekolog; Benim için önemli değer olan Türkiye’nin En İyi, köklü hastanelerinden olan İstanbul Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları ve Doğum EAH, Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk özel hastanesi olarak kurulmuş , zaman içerisinde milletimize miras kalmış nadide kurumlardan birisidir. Bu hastanede uzmanlık eğitimimi tamamlamak için beş yıl boyunca eğitim aldım. Asistanlık eğitim süresi aslında dört yıl olarak belirlenmişti ancak daha kaliteli uzmanlar yetiştirmek amacıyla YÖK tarafından branşımın eğitimi beş yıla çıkarıldı. Ancak sonrasında tekrar dört yıla düşürüldü.

Askeri tabiplik görevimi Balıkesir Edremit Asker Hastanesi’nde bir yıl boyunca yaparak teğmen rütbesinde terhis oldum, ardından mükellef hizmetimi tamamladıktan sonra yedi yıl özel sektörde çalıştım. Bu süre boyunca kazandığım mesleki tecrübeleri daha iyi değerlendirmek, kalite, misyonumu sergilemek amacıyla; gelecek kariyer planlarımda şehir gürültüsünden, kalabalığından uzak ortamda devam etmek istediğimden, Ortaca/Muğla’da özel muayenehanemde

Serbest Hekimlik Sanat & Zanaat İcrası

yapmaya karar verdim. Sonunda 2020 yılında özüme uygun şeklinde, serbest meslek icrasına başladım, bu kararımdan son derece mutluyum.

Burada;
 • Tedavi yöntemlerimi sadece bireye özel olarak belirliyor,
 • Hastalarıma en az 60 dakika vakit ayırarak detaylı ilgileniyorum,
 • Sevgi, saygı, zarafet, kadirşinaslık, cömertlik temelinde uzlaşma sağlıyorum,
 • Hastalık hakkında önemli olan; sebeplerini dedektif gibi araştırarak tetikleyicileri öncelikli olarak ortadan kaldırıyorum,
 • bilim hakkında kendi algıma uygun olan ilerlemeleri takip ediyor, uyguluyorum.

MüstakilBağımsızProfesyonel Uzman Hekimlik Sânat & Zanaat  İcrasına; Ayrıcalıklı Hekimlik Hakkında Sunumumu Talep Eden Kadirşinas Hastalarımla Devam Etmekle Beraber Öz Yönelimim Gereği Uzmanlaştığım Konular; Cerrahi Girişimler Olmakla Birlikte; Ülkemizde ;

Vulva

Vajina

Rahim Ağzı

Hastalıklarının; Bunların Sebep Olduğu Hastalıklar Hakkında Yeterince Tedavi Edilmediklerini Gördüm; Bunları Tablo Şeklinde Göstermek İstiyorum;

Dinamik Tablo
♀ HASTALIĞININ BOZDUĞU SİSTEMLER SEBEP OLDUKLARI !
♀ Hastalığının
Nörolojik
Felç
,
Parkinson
,
Alzheimer
,
Demans
,
MS
,
Migren
,
Damar Tıkanması
♀ Hastalığının
Ruhsal
Anksiyete
,
Panik Atak
,
Depresyon
Sanrı
,
Zeka Yetmezliği
,
Aile İçi Geçimsizlik
♀ Hastalığının
Romatolojik
Romatod Artrit
,
Sedef
,
SLE
,
Ankilozan Spondilit
,
Menisküs Bozulması
,
Kalça Ağrısı
Diz Sancısı
,
Bel Fıtığı
♀ Hastalığının
Kadın Hastalığı

Miyom

Polip

Endometriozis

İdrar kaçırma

,

Kısırlık

Rahim Sarkması

,

Kanser

Dış Gebelik

,

Vulvar Hastalıklar

,

Rahim İltihabı – PID

♀ Hastalığının
Obstetrik

Preeklampsi

Erken Doğum

Mikrobik Doğum

,

Doğum Hasarı

, …
♀ Hastalığının
Genetik

Down Sendromu

,
Mitokondriyal Genetik Bozulmalar
,…
♀ Hastalığının
Enfeksiyöz

HPV – Siğil

,

HSV

,

CMV

Geçmeyen Vajinal İltihaplar

 …
♀ Hastalığının
Dermatolojik

Vulvar Cilt Hastalıkları

,

Hızlanmış Yaşlanma

♀ Hastalığının
Metabolik

Diyabet

,

Guatr

,

Hormon Bozuklukları

,

Kansızlık

♀ Hastalığının
Odontojenik

Diş Çürüğü

,

Diş Kaybı

♀ Hastalığının
Geriatrik

Ağrı

,

Yürüyememe

,
Bilişsel Bozukluklar
,

İdrar Kaçırma

Hayat & Toplum Gereksinimleri; Bu Kondisyonlar Hakkında Üst Düzey Mesai Harcamama; Doğru Diye Öğretilenleri , Yazılanları Pratiğimde Sorgulayıp Değiştirmeme; Bu Konular (Vulva, Vajina, Rahim Ağzı) Hakkında Tedavi - Yaklaşımlar Geliştirmeme, Özel Tedavi Yaklaşımlarını Bulmama - Üretmeme Sebep Oldu.

Gebelikte ortaya çıkan Hastalıkların Kök Sebebi'nin İhmal edilmiş jinekolojik hastalıklar olduğunu vurgulamak oldukça önemlidir.

Gebelikte ortaya çıkan, şiddetlenen hastalıkların ihmal edilmiş jinekolojik hastalıklar olduğu gerçeği, sağlık sistemimizin göz ardı ettiği durumdur. Kadın hastalıklarının normalleştirilmesi, kadınların sağlık sorunlarının önemsizleştirilmesine, daha büyük problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Gebelik öncesinden başlamak koşuluyla, gebelik, doğum sürecinin kaliteli şekilde tamamlanması, bebeğiniz hakkında daha iyi gelecek sağlamak için atılabilecek en önemli adımlardandır. Çünkü fetüsün gelecekteki başarısını belirleyen faktörlerin çoğu, rahime yuvalanma aşamasından önceki dönemde başlamaktadır.Yani gebelik düşünce aşamasını, gebelik + doğum sürecini kaliteli şekilde geçirmediyseniz, doğum sonrası bebeğinize en iyi eğitimi sağlasanız bile, Fetus ilerleyen yıllarda ''başarı sarmalında'' üstlere tırmanamayacak, en basitinden PISA sınavlarında başarılı olamayacaktır. Bu nedenle, gebelik + doğum sürecinin kaliteli geçirilmesi + jinekolojik hastalıkların ihmal edilmemesi, hem annenin hem de çocuğunsağlık + gelecek durumu hakkında büyük önem taşımaktadır. Gerçekleri göz önünde bulundurarak, jinekolojik sağlık sorunlarını ihmal etmemeli,gebelik öncesinden başlayarak kaliteli Hekimlik sanat & zanaat icrası talep etmelisiniz.

Fetal potansiyel, doğmadan önce eksilebilir veya kaybedilebilir ; Doğum Sonrası;
 • Kaliteli Bakım - Beslenme Sunma - Kendini Süpürge Etme, Çabalama
 • İyi Eğitim , Okul , Öğretmen Sunman
 • İlgi - Sevgi - Minimum 6 Ay Anne Sütü Vermek İle Kaybedilen Veya Eksilen Fetal Potansiyel Telafi Edilememektedir.
Ağaç yaş iken; fetus rahimde iken eğilir. İntrauterin dönemde fetus beyninin en erken gelişen bölümü, beyin sapı olarak adlandırılan alt beyin yapılarıdır. Beynin alt bölümleri; beyin sapı limbik sistem, temel dürtülerin, duyguların, davranışların düzenlenmesinde önemli roller üstlenir. Bu bölgeler, kişinin temel ihtiyaçlarını, arzularını, duygusal tepkilerini kontrol etmede etkili olabilir. Anne ve/veya babanın çocuğuna yapacağı en büyük iyilik; muhteşem gebelik, doğum süreci yaşatmaktır.

Ağaç yaş İken; Fetus rahimde İken eğilir. Intrauterine dönemde beynin en erken gelişen bölümü, beyin sapı olarak adlandırılan alt beyin (Amigdala, Limbik sistem) yapılarıdır. Beynin alt bölümleri temel dürtülerin, duyguların, davranışların düzenlenmesinde önemli roller üstlenir.
Bu bölgeler, kişinin temel ihtiyaçlarını, arzularını, duygusal tepkilerini kontrol etmede etkili olabilir. Alt beyin kısmı anne karnında etkilenmiş bireyler merhamet, cömertlik, özen, empati ,... melaikelerini yeteri kadar sergilememektedir. Ana rahminde mikroba, kansızlığa, susuzluğa, oksijensizliğe maruz kalmış bireylerden merhamet, cömertlik, özen, empati, ... beklemek hayalciliktir.
Zirve Başarı (Doruk Performans) Gebelik Takibi | Muğla Kadın Doğum Jinekolog
Neden Sen?
Neden Seni?
Niye Seni ?
Tercih Ediyor?
gebelikte tasarruf kısıntı olmaz mal mülk imkanlar feda edilir Muğla kadın doğum doktor

İnsan Ortalama Yaşam Süresini 80 Yıl Kabul Edersek, Bir Yıl Bile Olmayan 9 Ay 15 Günlük Gebelik Rahim Periyodundan, Öncesinden Başlayarak Tasarruf (Kısıntı) ”Yapmadığında”, ”Cayır Cayır” Tasarrufları – Birikimleri Feda Ettiğinizde; Bebeğinizin 80 Yılı & Ondan Sonraki Nesillerin Mutlu – Müreffeh – Sağlıklı Olması İçin, Gebeliklerinizden Tasarruf Yapma(ma)nın İyi Başlangıç – Zorunluluk Olduğunu Şiddetle Vurgularım.

Barajları, Fabrikaları, Tünelleri
Barajları, Fabrikaları, Tünelleri, Robotik Fabrikaları, Uzay Teknolojilerini, Yapay Zekaları , Sanatı … vb Yapan - Üreten - Geliştiren Müreffeh Dış Ülkelerdeki Aileler; Fetusları İçin; Gebelik - Doğum Bütçesi Olarak Minimum 30 Bin USD Ayırıp, Harcamaktadırlar. Buna Karşın Bizim 200 USD Bütçe Ayırmamız, Bunu da Marifet - Zekalı İş - Ekonomik Görmemiz Orta Gelir Tuzağından Çıkacak , AR-GE Yapacak Nesiller Yetiştiremediğimiz Gibi, Aynı HDD/SSD deki ''Bad Sektör'' Oluşmuş ( Dolmuş ) HDD/SSD gibi Kümülatif Birikmiş Verimsiz Bireyler- Nesiller İle , Fakirlik İle Sonuçlanmaktadır.
Gebelik Sürecini Standart Olarak Verilen Sağlık Hizmetlerinin Ayrılmaz Parçası; Gebeliği Fizyolojik - Kendi Kendine İlerleyen Süreç Olarak Gören Toplumların Tamamı Müreffeh Medeniyetler Seviyesine ''Çıkamamış(tır)''.
 • Gebelik İçin Standart ÜstüTalep Etmelisiniz.
 • Standart Üstünü Sağlamalısınız.
 • Sanal Ortamda Verdiğim Bilgiler Kısıtlı Düzeydedir. Lütfen Google Bilgilerini Doğru Kabul Ederek; Hastalığınız Hakkında Kendinizi Yanlışlar İle Doldurup ,
  Hastalıklarınızı Kronikleştirip Hayatınızı Zorlaştırmayın
  ız.
Muayenehanemde Profesyonel Hekimlik Sânat Zanaat İcrası Sunmaktayım

Muayenehanemde ''Sağlık Hizmeti'' Sun-ma-mak-ta-yım.
* Sağlıkçı Değilim.
* Sağlık Çalışanı da Değilim.

Bu ''Bilimi, Hekim Akıl Terini - Hekim El Emeğini'' Küçümseyen Ekolü Sevmiyorum.

Neden Hastaneler İle Beni Kıyaslamamalısınız?

Standart Sağlık Hizmeti

Hekimlik Sanat ve Zanaatı


Birinci basamak sağlık hizmetleri (aile hekimliği, poliklinikler vb.) ve İkinci basamak sağlık hizmetleri (hastaneler, üniversiteler vb.) gibi farklı seviyelerde sunulabilir

Özel Muayenenehaneler

1 (bir) - 10 dakika sürer


60 - 180 dakika sürer

Sürüm İş Yapılır (Nicel)
Gir - Çık
Kapı Kalabalıktır
Reçete Yaz Gönder Sistemi Etkindir
Kısa Öz Minik Anamnez Zorunluluktur
Yanında 3 - 5 Hastada Muayene Olabilir
Muayenen Uzadığında Dışarıda Bekleyenin Tacizi Hemen Başlar
Derdini Anlatırken Kapıdan Lak Diye Kafasını Uzatan, Soru Soran Bitmez; Bunu Yapamadığında Alacaklı Gibi kapıyı Yumruklayan Bitmez
Randevu Saatine Uyulmaz
Doktor Randevuya Gelmezse Evine Geri Dönersin

Kişiye Özel İş Yapılır (Nitel, Sürüm İş Yapılmaz)
Gir - Çık Olmaz
Mahremiyet Vardır, Kapı Boş tutulur
Tedavi Seçenekleri Konuşulur
Su, Çay, Kahveni İçerken Derdini Anlatır & Derdin Dinlenir
Sadece Sen Olursun
Bu Olmaz Hatta Bekleme salonunda yedek hasta bile tutulmaz
Asla Böyle Bir şey Olmaz, Her Şey senin İçin


Randevu Saatine Mutlak Uyulur
Randevuna Gelmezsem; 1 Muayene Ücretini Hemen Peşin Öderim.

Tecrübeye Bakılmaz
tahlil Odaklıdır
Tayini Çıkar Gider
Patronla Anlaşamaz Gider
Özel Doktorlar İçin "Para İstiyor, Paracı deyip" Aşağılarlar, Kendilerini Yüceltirler
Yatları Katları Arsaları Vardır

Tecrübesi - Basireti Vardır
Klinisyendir
Sabit değişmez
Bağımsız, Bağlantısızdır
Akıl & Emek Terimizi Dünya Standartlarında Talep Ederiz

Huzurumuz Var

Hangi doktor varsa ona gidilir, tedavi alınır ve unutulur

Asla unutulmaz, hep yad edilir

Genel kavramdır ve çeşitli sağlık hizmetlerini; adalet ve hakkaniyet ölçüsünde eşitlik İlkesince kapsar. Olduğu kadar, Yettiğinc Bu Kadarmışe denir.

Özel mesleki uğraştır ve hastanın can yakan kronikleşmiş sağlık sorunları ele alınır.

Çeşitli sağlık profesyonelleri tarafından sunulur (doktorlar, hemşireler, diyetisyenler, fizyoterapistler vb.)

Bireysel, bağlantısız çalışan & yaşayan Hekim tarafından İcra edilir.

Devlet bakar, maaş alınır.
Garanti Devlet geliri vardır


Halk bakar, maaşı yoktur.
Garanti Devlet geliri yoktur.

Önleyici Kitlesel sağlık hizmetleri, psikolojik destek, tanı, tedavi, rehabilitasyon, gibi çeşitli hizmetleri İçerir

Bireyin Kronikleşmiş ve zorlu, komplikasyonlu hastalıkları teşhis eder, tedavi planları oluşturur ve hastaların sağlıklarını yönetmede rehberlik eder

''çok çok'' hasta bakılması,
"Çok Çok Ameliyat Yapılması" İçin performans ödemesi, döner sermayesi ödemesi verilir. Bunun İçin Kıyasıya Yarış Yapılır.


İyileşen Hasta; Hasta getirir.
Çok Çok Hasta muayene etmek İle değil; İyileştirmek İle uğraşılır

Kitle odaklı yaklaşım ve hasta hakları yönetmeliğiyle baskı, mobbing gibi mesleki zorlamalar, CİMER, BİMER, şikayet edeceğim üzerine kuruludur.


Bir Adet Hasta odaklı (kişiye - Bireye özel) yaklaşım ve karşılıklı sevgi, saygı, zarafet, kadirşinaslık, cömertlik üzerine kuruludur

Standart, Ucuz, Eşitlikçi, Kolay Ulaşılabilir


Standart Üstü, Değerli, Daha Fazla Tıbbi Bakım, Zor Ulaşılabilirlik

Jinekolog Op. Dr. Mesut Bayraktar

Ameliyatlarımı Anlaşmalı Özel Hastanelerde Yapmaktayım. Maalesef Yakınımda Bulunan Kamu Kaynaklarını "Sağlıkta Dönüşüm Programı" Nedeniyle Serbest Hekimliği Önleme (Kısıtlama, Zorlaştırma) Nedeniyle Kullanamıyorum - Kullanmama İzin Verilmemektedir.

Sadece Randevuyla Çalışmaktayım & Randevular WhatsApp Üzerinden Alınmaktadır. Lütfen Hafta İçi 09:00 - 17:00 Arasında Randevu Talep Ediniz. Lütfen Kurallarım Linkini Okumayı İhmal Etmeyiniz. Randevular Kesin Gelme Şartıyla Kabul Edilmektedir.

Gebeliği düşündüğünüz andan itibaren hayatınızda değişiklikler, uyum süreçleri gerekebilir. Gebelik, bedensel, hormonal değişikliklerin yanı sıra yaşam tarzınızda da ayarlamalar yapmanızı gerektirebilir. İşte bu süreçte önemli noktalar:

Beslenme: Gebelik döneminde sağlıklı, dengeli beslenmeye özen göstermek gereklidir. Gebelik süresince vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitaminler, mineraller , besin öğelerini karşılamada sağlıklı gıdalar tüketmek gerekmektedir. Doktorunuzun önerilerini takip etmek, gebelik esnasında dikkat etmeniz gereken besinler hakkında bilgi sahibi olmak akıllı davranıştır.

Egzersiz: Gebelik boyunca düzenli egzersiz yapmak, vücudunuzun güçlenmesine, doğum sürecine hazırlanmasına yardımcıdır. Egzersiz programına başlamadan önce doktorunuzdan onay almanız tavsiye olunur. Gebelik döneminde uygun egzersizler yürüyüş yüzme gibi düşük etkili aktiviteler yapılabilir.

Stres Yönetimi: Gebelik döneminde stres, duygusal değişiklikler gelişebilir. Stresle başa çıkmada gevşeme teknikleri, meditasyon veya hobilerinize zaman ayırmak faydalıdır. Destek ağınızdan yardım almak gerekebilir.

Sigara, Alkol ve Uyuşturucu Maddeler: Gebelikte sigara, alkol, uyuşturucu maddelerden uzak durmak büyük önem taşır. Bunlar hem anne sağlığına hem de bebeğin sağlığına zarar verebilir. Gebeliği planlıyorsanız, zararlı alışkanlıklardan vazgeçmek zaruridir.

İlaçlar Takviyeler: Gebelikte ilaç veya takviye kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Bazı ilaçlar, takviyeler gebeliğe zararlıdır. Doktorunuzun yönlendirmeleri doğrultusunda ilaç kullanımınızı düzenleyiniz.

Jinekolojik Muayeneler: Düzenli jinekolojik muayeneler yaptırmak, vajen serviks rahim sağlığını takip etmek mantıklıdır. Jinekologunuz, muayene sırasında potansiyel problemleri erken tespit etmek, tedavi amaçlı gerekli testleri yapabilir. Muayenelerin düzenli yapılması, sağlığınızı korumanıza gerektiğinde tedavi almanıza yardımcı olur.

Cinsel Sağlık Hijyen: Cinsel sağlık, hijyen konularına dikkat etmek; vajinal hijyen ürünleri kullanırken dikkatli olmak doktorunuzun önerilerini takip etmek önemlidir. İyi cinsel sağlık, vajen, serviks ve rahim sağlığı için önemli unsurdur.

Sağlıklı Yaşam Tarzı: Genel anlamda sağlıklı yaşam tarzı sürmek, vajen serviks rahim sağlığını destekler. Dengeli beslenme, düzenli egzersiz yapma, yeterli uyku almak, stresten kaçınma gibi faktörler sağlıklı üreme sistemi için elzemdir.

Doğru İlaç Kullanımı: Vajen, serviks rahim sağlığı için ilaç veya takviye kullanmadan önce doktorunuzla konuşmalısınız. Bazı ilaçlar takviyeler, bu bölgelerin sağlığını etkileyebilir. Doktorunuzun tavsiye etmeden kullanmayınız.

Unutmayın, gebelik süreci her kadına farklıdır. Her bireyin ihtiyaçları, sağlık durumu da farklılık gösterebilir. Gebelikte doktorunuzla düzenli iletişimde olmak, onun yönlendirmelerini takip etmek önemlidir.
Gebe olduğun an değil , gebeliği düşündüğün an, eski hayatına hiç bir şey olmamış gibi aynen devam edemezsin.

kadın hastalığını yok saymak iyileştirmez muğla kadın doğum doktor

Kendini mükemmel şekilde hasta etti muğla kadın doğum doktoru jinekolog kadın

Aksiliğe Bak Artık Kadın Doğumla İşi Kalmamıştı muğla kadın doğum doktor jinekolog

Doktor Doktor Hastane Hastane Gezmek (Roket Hasta Olmak) Hastalığınızı Kronikleştirir.
Bu Davranışı Yapanlar; Pusulanız, Akıl Hocanız Olmasın !
Sırasıyla; Zaman, Para, Ömür Kaybedersiniz.

Her Ne Amaçla Olursa Olsun,

Mesut Bayraktar

’ın Yazılı İzni Olmadan, Kişisel & Mesleki Fotograflarının ; Kopyalanması, Ekran Görüntüsünün Alınması, Download Edilmesi, Fotografının Çekilmesi ,Saklanması, Yayınlanmasına, İyi – Faydalı, Kötü & Art Niyetli Amaçlar için Kullanılmasına İzin Vermiyorum. İzinsiz Tüm Kullanım, Paylaşım, Kopyalanma, Saklama Ve Benzeri Durumda Suç Duyurusunda Bulunulacak ve de ‘ Telif Hakkı ‘ Talep Edilecektir.

Muğla Kadın Doğum Jinekolog Doktor Mesut Bayraktar

Kadın Hastalıkları

Gebelik Takibi

Muğla Ayrıntılı Ultrason

Cerrahi İşlem

ler

Miyom Ameliyatı

Polip Ameliyatı

Muğla Kürtaj

Histerektomi

Ayrıntılı Ultrason Kolposkopi HPV Smear

Ortaca Dalaman Köyceğiz Fethiye Marmaris Göcek Dalyan Muğla Kadın Hastalıkları Ve Doğum Tıp Doktoru Jinekolog Hekim
akıl teri alın teri muğla kadın doğum
Hekimin akıl teri inanılmaz yoğundur; sadece direkt görmezsiniz.
Vulva - HIV - AIDS jinekolog DOKTOR AKIL TERİ Muğla kadın doğum ayrıntılı ultrason
Hekimin akıl teri olmadan iyileşemezsiniz.
toplumsal kanıt kuramı - gördüğü en basit olanı veya ucuz olanı seçmek - Muğla kadın doğum
İnsanoğlunun en başarılı olduğu konu kopyalamaktır.
İnovasyonu yapan nadirdir. İki tarafta izler, biri sever, diğeri yerer.
Sıfır vajinal akıntı sağlıktır.
toplumsal kanıt kuramı - gördüğü en basit olanı veya ucuz olanı seçmek 2 - Muğla kadın doğum
Taklit etmek en kolay olandır. başkasından gördüğünüz size hemen doğru gelir. çevreniz vajinal akıntılı kadınlardan oluşuyorsa, Platon'un mağara alegorisindeki gibi vajinal akıntı artık sizin gerçekliğiniz olur. Gittiğiniz jinekolog doktorda bu mağarada bulunan mahkumlardan ise iyileşme şansınız sıfır olur, hatta hasta olduğunuz dahi ret edilir.
Deforme olmuş , performanslaşmış bir sistemin içinde doğru tarafsız yansız vede özgür çalışabilmek için ayrılmak zorundasınız Muğla kadın doğum doktor
Deforme olmuş , performanslaşmış bir sistemin içinde doğru tarafsız yansız vede özgür çalışabilmek için ayrılmak zorundasınız. Hekimlik sanat & zanaatı zordur.

Rudolf Virchow; Louis Pasteur, Robert Koch savundukları; hastalıkların mikrop teorisine inanmıyordu. Hastalıkların, dış patojenlerden değil, hücrelerin İçindeki anormal faaliyetlerden kaynaklandığını öne sürdü. Aynı zamanda Max Gerson'da Hastalık gelişmeden önce metabolik bozulmanın başladığını kitabında yazmıştır.

Mesut Bayraktar ekolleri birleştirerek modifiye ederek meslek İcrasında bulunmaktadır. Tıbbın Papa'sı Virchow'unda haklı olduğunu vurgulamaktadır. Her bir Ekol Platon'un Mağara Alegorisinde Bulunan, Zincirlerinden Kurtularak Mağaradaki Ateşin Işığına Alışmış Ama Güneşe Ulaşamamış Mahkumlardır. Güneşe Çıktığınızda Gördüğünüz; Sıfır Vajinal Akıntı sağlıktır.


Sıfır Vajina Akıntısı Sağlıktır. [1]