WhatsApp Search
Muğla kadın doğum doktor Mesut Bayraktar side header logo 165x165px
Kadın Hastalığını Yok Saymak, İnkar Etmek Sadece Size Zarar Vermez !
Kolposkopi Rahim Ağzının Röntgenidir.
Ömür Hayatı Boyunca Vajinal Akıntı Ile Yaşamış Birisi, Aynı Vajinal Akıntı Ile Yaşayan Bir Jinekolog Doktora Denk Gelince; Vajinal Akıntının Normal Olduğu Artık Kişinin Mutlak Değişmez, Inkar Edilemez Gerçekliği Oluyor.Kadın Hastalıkları Çok Hızlı Kronikleşebilmektedir.

Muğla Kolposkopi HPV Siğil ☎️ 05467740159

Kolposkop, serviksi büyüterek, aydınlatarak, Muğla Jinekolog Doktorun anormal hücreleri detaylı şekilde incelemesini sağlar.
Muğla kolposkopi rahim ağzının röntgen incelemesidir

Muğla Kolposkopi HPV Siğil ☎️ 05467740159

Muğla Kolposkopi HPV Siğil ☎️ 05467740159 332 275 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159
Muğla’da kolposkopi yapan doktorlar size sağlık konusunda en iyi hizmeti sunmak için yoğun şahsi mesai harcarlar.

Bu uzmanlar, jinekologlar olarak tıp alanında uzmanlaşmış ve kolposkopi incelemesi ile ilgilenen doktorlardır. Serviks, vulva ve vajen hassas bölgelerinde gerçekleştirilen bu inceleme, kadın sağlığı üzerine odaklanan jinekologlar tarafından yapılır. Bu doktorlar, işlerindeki profesyonellikleri ve uzmanlıklarıyla tanınırlar. Size en iyi tedaviyi sağlamak ve rahatsızlıklarınızı çözmek için titizlikle çalışırlar. Muğla’daki bu doktorlar, size güven veren, bilgili ve deneyimli bir sağlık ekibi sunmaya odaklanmıştır. Sağlığınızı önemseyen, size iyi bir tedavi sunmayı hedefleyen bu uzmanlara güvenebilirsiniz.

Bu doktorlar jinekolog olup; kolposkopi incelemesi mesleki ilgi alanı serviks vulva vajen olan jinekologlar tarafından yapılmaktadır.


Smear testinin normal çıkması
sende jinekolojik hastalık olmadığını göstermez.

Smear testinin normal çıkması;
** devam eden jinekolojik tedaviyi bırakmanı,
** İyileştiğini göstermez.

Kolposkopi , temelde gelişmiş jinekolojik muayene yöntemidir. Serviks, vajina vulva üreme organlarının incelemesinde kolposkopi kullanılır. Kolposkopi , özel mikroskop olan kolposkop kullanılarak gerçekleştirilir. Dokuların 4 – 40 kat büyüterek ayrıntılı görüntülenmesini sağlar. Kolposkopi;

 • Vulvar, vajinal, servikal anormal hücre büyümesini tespit etmek,
 • Prekanseröz lezyonları tanımlamak,
 • İnsan Siğil Virüsünün DNA pozitifliğinde
 • Servikal kanser durumlarının erken teşhisinde yardımcı olmakta kullanılır.

kOLPOSKOPİ

mikroskopla

rahim ağzının İncelenmesidir

Sorusuna cevap vermek gerekir ise Muğla’da Mesut Bayraktar Özel Muayenehanesinde Bu Tetkikleri 2020 Yılından Beri Yapmaktadır. Diğer size en yakın bu incelemeyi yapan hekimleri bulabilmek için aramaya devam ediniz.

Kolposkopinin Gelişim Tarihi

Kolposkopinin tarihi, 1925 yılında Hans Hinselmann adında Alman doktor tarafından geliştirilen kolposkopik teknik olan asetik asit testine dayanmaktadır. Hinselmann, uterus boynunun asetik asitle uyarılmasının, anormal hücrelerin beyazlaşmasına neden olduğunu keşfetti. Beyazlaşma, kolposkopide iyi görülebilir hale getirilen anormal hücrelerin tespitini sağladı.

1950’lerde Almanya’da Carl Zeiss firması, modern kolposkopun temelini atan mikroskop üretti. Yeni cihaz, büyütme özelliğine sahip olmasıyla, iyi görüntü kalitesi sağladı, kolposkopinin yaygınlaşmasına ön ayak oldu.

Kolposkopinin gelişimi, 1980’lerde görüntüleme teknolojilerindeki ilerlemelerle hızlandı. Fotografik film yerine video kameralar kullanılmaya başlandı. Kolposkopik görüntüler bilgisayarlara aktarılarak, ayrıntılı analiz yapılabilmesine imkan tanındı. Ayrıca, kolposkopiyle biyopsi alma yöntemleri de geliştirildi, dokuların laboratuvar testlerinin incelenmesini sağladı.

Kolposkopi üreme sistemi organlarından cervix bölgesindeki anormal hücrelerin incelenmesinde kullanılan tıbbi prosedürdür. Kolposkopi , özel mikroskop kullanılarak yapılır. Kolposkop, serviks bölgesini büyüterek, aydınlatarak, jinekolog doktorun anormal hücreleri, detaylı incelemesine olanak tanır.

Kolposkopi genellikle Pap smear testi sonuçlarında anormal hücrelerin tespit edilmesi durumunda yapılır. Ayrıca, Human Papilloma Virus testi sonuçları anormal olduğunda da kolposkopi yapılabilir. Kolposkopi işleminde, doktor serviks bölgesine asetik asit veya iyot solüsyonu uygulayarak anormal hücreleri net görebilir. Sıvılar anormal hücrelerin reaksiyon vermesine neden olur, doktorun doğru değerlendirme yapmasına yardımcı olur.

Kolposkopi , servikal kanser veya prekanseröz lezyonların tespit edilmesinde oldukça etkili yöntemdir. Kolposkopiyle doktor, serviks bölgesindeki anormal hücreleri detaylı inceler. Gerekli görürse biyopsi yaparak hücrelerin kapsamlı incelenmesini sağlar. Kolposkopiyle erken teşhis durumunda iyileşme mümkün olur.

HPV (siğil etkeni virüs)

** rahim ağzına kadar İlerleyip,

** rahim ağzına bulaşmış İse

** yıllarca İhmal ettiğin

jinekolojik hastalık var demektir.

Mikroplar İçin

kontrolden çıkmış serviks yani rahim ağzı dünyanın;
** en İyi,
** en güvenli,
** en gizli
** en bereketli

rezervuarıdır.

Sağlık konularında, rehberlik veya belirli detaylar arayan bireylere doğru bilgilerin sağlanması son derece önemlidir. Hukuki düzenlemeler nedeniyle, internet üzerinde sağlıkla ilgili konularda fiyat bilgilerinin paylaşılması mümkün olmayabilir. Ancak, kolposkopi fiyatları hakkında bilgi edinme konusunda hazır bir çözüm bulunmaktadır. Muğla Kolposkopi : 05467740159 numarasını arayarak kolposkopi maliyeti hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu doğrudan yaklaşım, kişiselleştirilmiş yardım sağlar; bilgilerinizi hızlı – etkili şekilde almanızı sağlar. Dolayısıyla, Muğla Kolposkopi Fiyatları hakkında netlik arıyorsanız, verilen numarayla iletişime geçmekten, jinekolojik muayene olmaktan çekinmeyin, aradığınız bilgiye ulaşın.Fantom serviks uteri – normalimsi rahim ağzı


otonom Sinir Sisteminin, Hastalıklı Bir rahim Ağzını, geçici Bir Süre Başarılı Olacak Şekilde, Aşırı Kontrol Etmeye çalışması Neticesinde, Hekimin Hastalığı tespit Edememesi, Hastalığını Gizleyen Rahim Ağzı Durumudur.

Hastalığın tespiti Uzun Zaman Alabilir.

Muğla’da Kolposkopi , rahim ağzı kanseri tarama testlerinin sonuçları, rahim ağzı hücrelerinde anormal değişiklikler gösterdiğinde yapılır. Kolposkopi anormal hücreler hakkında fazla bilgi sağlar. Kolposkopi , aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer sorunları fazla değerlendirmekte kullanılabilir.

Kolposkopinin Yapıldığı Durumlar Listesi
 • Serviksde genital siğiller (HPV lezyonları)
 • Servisit (iltihaplı serviks)
 • Polipler benzeri iyi huylu (kanser değil) büyümeler
 • Genital Ağrı
 • Vajinal Kanama
 • Pap smear testi sonuçlarında anormal hücreler tespit edilirse (LSIL, HSIL)
 • Human Papilloma Virus testi sonuçları anormal çıkarsa
 • Servikal lezyon, ülser veya anormallikler tespit edilirse
 • Uterus Boynu kanserinin erken teşhisinde rutin tarama testleri yapılırsa
 • Rahim ağzı kanseri veya prekanseröz lezyonların iyileşmesinin takibi yapılırsa
 • Vajinal bölgede ya da dış genital bölgede anormallikler tespit edilirse
 • Pelvik ağrı, vajinal akıntı veya diğer genital semptomlar varsa, nedeni belirlenmek istenirsede yapılır.
 • Vulvar ve vajinada görülen HPV kaynaklı lezyonlar (siğil, likenifikasyon) , Melanozis içinde kolposkopi sıklıkla başvurulan tanısal yöntemdir.
SLE hastasında gelişmiş HPV kaynaklı genital siğil, bu hastada serviksin Muğla kolposkop ile değerlendirilmesi önemlidir
SLE hastasında gelişmiş HPV kaynaklı genital siğil, Kondiloma Akümünata; Bu vakada serviksin kolposkopiyle değerlendirilmesi gereklidir
HPV Kaynaklı HSIL Vakalarında Kolposkopi Eşliğinde Biyopsi Değerlidir
HPV kaynaklı HSIL
Vulvar siğiller, genellikle cinsel temas yoluyla bulaşan, cinsel yolla bulaşan enfeksiyon olan HPV (Human Papillomavirus) virüsünün neden olduğu cilt lezyonlarıdır. Vulva, kadının dış genital organlarını içeren bölgedir.

HPV'nin bazı türleri vulvar bölgede siğillere neden olabilir. Bu siğiller, genellikle küçük, et benzeri veya kabarık olabilen deri renkli veya pembe renkli lezyonlar olarak görülebilir. Vulvar siğiller çoğunlukla ağrısızdır, ancak bazı durumlarda kaşıntı, yanma veya rahatsızlık hissiyle ilişkilendirilebilir.

Vulvar siğillerin tedavisi, siğillerin boyutu, sayısı ve konumuna bağlı olarak değişir. Tedavi seçenekleri arasında topikal (yerel) ilaçlar, kriyoterapi (donma), elektrokoter (elektrikle yakma), cerrahi çıkarma, lazer tedavisi yer alabilir. Tedavi seçenekleri, süreci, jinekolog veya dermatolog tarafından belirlenir.

HPV enfeksiyonu, vulvar siğillerin önlenmesi için cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlardan korunmak önemlidir. Bu, düzenli olarak korunmalı cinsel ilişki, HPV aşısı yaptırmak ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek gibi faktörleri içerebilir.

Önemli nokta, vulvar siğillerin kendiliğinden kaybolabileceği veya tekrarlayabileceğidir. Bu nedenle, tedavi sonrasında düzenli takip, kontrol önemlidir.

Vulvar siğiller hakkında fazla bilgi edinmek, Muğşa Kolposkopi yaptırmak, uygun tedavi için jinekolog danışmak önemlidir.
Vulvar siğil

Bazı durumlarda, kolposkopi yapılarak, serviks uteri bölgesindeki anormal hücrelerin, lezyonların detaylı incelenmesi mümkün olur. Kolposkopi sonrasında, gerekirse biyopsi yapılır, örnekler patoloji laboratuvarında incelenir. Bundan dolayı, erken teşhisle, iyi olman mümkün olur. Bazen kolposkopinin birden fazla yapılması gerekebilir. Ayrıca kolposkopi iyileşmenin sonucunu kontrol etmekte kullanılabilir.

Kolposkopi tipik olarak jinekologun ofisinde yapılır.

Kolposkopi en iyi, adet -regl olmadığında yapılır. Jinekologun serviksinizin iyi görülmesini sağlar.

Muğla Kolposkopiden en az 24 saat önce kaçınılması gerekenler;
 • Vajinal duş
 • Vajinal tampon
 • Vajinal ilaçlar kullanımı
 • Seks

Pelvik muayenede olduğu şekilde, ayaklarınızı, ayak dayama yerlerine yerleştirerek, sırt üstü yatacaksınız.


Vajinal duvarları birbirinden ayırmak spekulum kullanılacaktır, böylece vajina, serviksin içi görülebilir. Kolposkop vajinanızın açıklığının hemen dışına yerleştirilir.

Pamuklu çubuk veya pamuk top ile serviks, vajinanıza hafif solüsyon uygulanacaktır. Sıvı rahim ağzındaki anormal bölgelerin görülmesini kolaylaştırır.

Hafif yanma hissedebilirsiniz.

Muğla kolposkopi rahim ağzının röntgen incelemesidir

Kolposkopide jinekolog doktor anormal alanlar görebilir. Görülen alanların biyopsisi yapılabilir. Biyopsiyle serviksten küçük doku parçası alınır. Numune özel cihazla çıkarılır.

Hücreler ayrıca serviks kanalından da alınabilir. Hücreleri toplamada özel cihaz kullanılır. Buna endoservikal küretaj denir.

Servikal Gençleştirme Muğla kolposkopi

Muğla kadın doğum doktor
Servikal Gençleştirme

Biyopsi olmadan kolposkopi yaptırırsanız, kendinizi hemen iyi hissetmelisiniz. Normalde yaptığınız şeyleri yapabilirsiniz. Birkaç gün boyunca biraz lekelenme olabilir.

Biyopsi eşliğinde kolposkopi yaptırırsanız 1 veya 2 gün ağrı, rahatsızlık hissedebilirsiniz. Buna karşı ağrı kesici ilaçlar yardımcı olabilir. Vajinal kanamanız olabilir. Ayrıca birkaç gün boyunca koyu akıntınız olabilir. Biyopsi bölgesinde kanamayı durdurmada kullanılan ilaçlardan kaynaklanabilir. Akıntı durana kadar hijyenik ped takmanız gerekebilir.

Muğla kolposkopi tetkikinde kadın doğum uzmanınız, cinsel aktivitenizi kısa süreliğine sınırlamanızı önerebilir.

Rahim boynu iyileşirken kısa süre vajinanıza hiçbir şey sokmamanız söylenecektir.

Kolposkopi sonrası şu adımları izleyin:
 • Seks yapmayın.
 • Tampon kullanmayın.
 • Vajinal duş yapmayın

Rahim ağzı hücre bozulmalarında

klinik değerlendirme

kolposkopiyle yapılır

Muğla kolposkopi nedeniyle aşağıdaki sorunlardan herhangi birine sahipseniz hemen doğum uzmanınızı arayın:

 • Ağır vajinal kanama (saatte birden fazla hijyenik ped kullanılması)
 • Şiddetli alt karın ağrısı
 • Ateş
 • Titreme
Genital HPV Tedavisi Vajina Vulva Serviks Siğil Kolposkopi Biyopsi – Muğla Jinekolog Doktor
HPV Bulaşma Şekilleri – Muğla Kadın Doğum

Risk Gruplarına Göre HPV Tipleri Nedir?

Yüksek riskli tipler (Kansere neden olabilenler):

 • HPV 16
 • HPV 18
Diğer Riskli nadir Tipler
 • HPV Tip
  • 31
  • 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68

Yüksek riskli tipler, servikal kanser, anal kanser, vulva kanseri, vajinal kanser, penis kanseri, orofaringeal kanser gibi cinsel organlarla ilişkili kanserlerin oluşma riskini artırabilir.

Düşük riskli tipler (Genital siğillere neden olabilenler):

 • HPV 6
 • HPV 11
Diğer Düşük Riskli Tipler
 • HPV 42
 • HPV 43
 • HPV 44

Düşük riskli tipler, genellikle genital siğillere (kondiloma) neden olabilir, ancak kansere yol açma olasılıkları daha düşüktür.

Not:

HPV’nin büyük kısmı vücut tarafından bağışıklık sistemi tarafından temizlenir. Genellikle herhangi semptoma yol açmaz. Ancak, yüksek riskli tiplerin uzun süreli varlığı, kanser riskini artırabilir. HPV aşısı, yüksek riskli tiplerin neden olduğu kanserlerin önlenmesine yardımcı olabilir. Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için cinsel partnerler arasında prezervatif kullanımı, düzenli tıbbi kontroller önerilir.

 • Vulva
 • Vajina
 • Penis
 • Anüs
 • Ağız
 • Boğaz Kanserleri
Zamana karşı herkes yenilir, hastalar burada oyunu ilk terk edenlerdir Muğla kadın doğum
Zamana karşı herkes yenilir, hastalar burada oyunu ilk terk edenlerdir.


Malzemenin

** yorulması,
** yorulmuş olması

Mutasyonunun gelişmesinde bulunmaz nimettir.

Dünya üzerinde böyle kesin tedavi yoktur. 400’ün üzerinde HPV virüs tipi vardır. Bu tiplerde artarak çeşitlenmeye devam ediyor. Yani İnsanlık HPV – siğil hastalığıyla iç içe olacak. Bağışıklık sistemi HPV virüsüyle baş edemeyenler tekrarlamalar ve sekonder (kanser, siğiller,mutasyonlar ) hastalıklarla mücadele edecektir. HPV viral hastalığının tedavisinde lazer, yakma, dondurma, kesip alma, ilaç ile %100 kesin tedavi yapılamamaktadır. HPV virüsünün sizi neden tercih ettiği, neden sizi sevdiği öncelikle tespit edilmelidir. Bu tespit edilen sebepler – nedenler ortadan kaldırıldıktan sonra; lazer, yakma, dondurma, kesip alma, ilaç tedavileri etki eder. Ama tekrarlama ihtimali yine vardır. Hep kontrol hep kontrol !

 • İşte lazer, kırmızı sarı fosforlu ışık çıkıyor
 • Son teknoloji, yakıp geçiyor böyle şeylere aldanmayın !
 • Tıbbi cihaz sektörü muazzam güçlendi ve kendilerini övücü bilimsel yayınlar yaptırdılar. Aldanma !
 • Optimal jinekolojik sağlık mutlak restore – rehabilite edilmelidir. Ölene kadar da muhafaza edilmelidir.


Muğla Kadın Doğum Doktoru Mesut Bayraktar Jinekolog 331x273
Doktor Mesut Bayraktar

Ortaca/Muğla

Hayatın olağan akışı gereği iyileşmek için hasta olan kişi çabalamalıdır yani aktif rol oynamalıdırlar. Görüldüğü üzere tedavi hunisinin büyük kısmında vakit kaybeden, hastalığını ret eden, iyileşemeyen, bahane, bedava - ucuz yöntemlere yönelen, körü körüne bel bağlayan hastalar pasif iyileşmeyi yani iyileşememeyi seçenler bulunmaktadır.

Tedavi süreci, hastaların sağlık sorunlarıyla başa çıkabilmeleri, iyileşme sağlayabilmelerinde önemli adımdır. Ancak, tedavi hunisi sürecinde Hekimlerin bazı zorluklarla karşılaşması mümkündür. Resimde, hastaların farklı farklı tutumlarından kaynaklanan zorlukları ele alarak, hekim-hasta ilişkisinde zorlukların üstesinden gelirken zedelenebileceğini, tedavi hunisinin önemini vurgulayacağız. Tedavi süreci, hasta sağlığını iyileştirmek amaçlı yapılan serüven düşünülebilir. Tedaviler, sağlık sorunlarına farklı yaklaşımlar gerektirebilir, bazen beklenmedik zorluklarla karşılaşılabilir. Bundan dolayı, tedavi hunisi sürecinde hekimlerin, hastaların farklı tutumlarına uygun şekilde davranması, etkili iletişim becerilerini kullanması önemlidir. Hekimlerin mesleklerini icra ederken , hasta kaynaklı zorlukları aşarken, hekim-hasta ilişkisinin zarar görmemesinde hastaların dikkatli olmaları gerekmektedir. Çünkü hekim sonsuza kadar sabredebilen, her uygunsuzluğa pozitif, sorun çözme şeklinde yaklaşan canlılar gibi düşünmeyiniz.

*** Hastalığını Kabul Etmeyenler: Hastalığını kabul etmeyen bireyler, sağlık sorunlarını inkar ederek tedaviye direnç gösterebilirler. Bunlar , tedavi sürecinin başarıyla ilerlemesini engelleyebilir. Hastalığını kabul etmeyen kişiler, genellikle hastalıklarının ciddiyetini ya da varlığını reddederler. Buda, hem kendileri hem de doktora sorun çıkmaktadır. Hastalığın kabul edilmemesi, tedavi sürecinin etkinliğini azaltabilir, tamamen durdurabilir.Hastalığını kabul etme evresi, hasta olduğunu kabul etme; tedavi sürecinin önemli parçasıdır. Hastalığın kabul edilmesi, kişinin gerçek durumuyla yüzleşmesine, gereken tedaviye tam uyum sağlamasına yardımcı olabilir. Böylece tedavi süreci daha etkili başarılı olabilir. Hastalığını kabul etmeyen bireylerin, kendi sağlık durumlarını gerçekçi şekilde değerlendirmeleri, tedaviye açık olmaları önemlidir.

Hastalığını kabul etmeyen, ret eden; Doktoru rakip , düşman bilmektedir.

*** Hastalığını Kabul Edenler: Hastalığını kabul eden kişiler, tedavi sürecine daha olumlu yaklaşabilirler. Hastaların tedaviye uyum sağlamasını kolaylaştırır, iyileşme sürecini hızlandırabilir. Fakat çoğunlukta bazı insanlar hastalığını kabul etsede hekim yerine başka yollara başvurabilerek, hastalıkların ilerlemesine, kronikleşmesine neden olmaktadır.

*** Bir Ara Hallederizciler - Google Aramacılar: Bazı hastalar, sağlık sorunlarıyla ilgili hafife alıcı, savsaklayıcı tutum sergileyebilirler. “Bir ara hallederizciler”, sağlık sorunlarını erteleme, önemsememe eğilimindedir. Google aramacıları ise kendi kendini teşhis etme, tedavi etme çabasına, akıllılığına girebilirler. Yanlış bilgilendirme, yanlış tedavi seçeneklerine yol açabilir.

*** Doğal Tedavi Yöntemlerine Körü Körüne İnananlar: Doğal tedavi yöntemlerine inanan hastalar, alternatif çözümler arayışında olabilirler. Maydanoz, soğan suyu içiciler gibi, doğal yöntemlere güvenerek, körü körüne bel bağlayarak etkisiz, tedavi sürecini yürütebilirler. Bazen bilimsel kanıtlanmamış, etkinliği sınırlı olan yöntemlere yönelmelerine neden olabilir. Maalesef tüm iletişim mecraları tedavilerin etkin olmadığını söylese de böyle yönelimler artarak devam etmektedir.

*** Sahte Doktor Bulucular - Maddi Zorluk Çıkarıcılar: Sahte doktor bulucular, maddi zorluk yaratanlar - bulanlar, yani tedaviye gereksiz yere maddi kısıntı uygulayanlar, tedavi sürecini olumsuz etkileyebilir. Ev, araba kredisi ödemesi, oğlanı evlendirme gibi maddi yükler altında olan hastalar, tedaviye uyum sağlamakta, iyileşmekte güçlük çekebilirler. İnsanlar sağlıklı kalmanın, mal mülk edinmeden değerli olduğunu maalesef kavrayamamaktadırlar.

Hasta olmuş ama evi var
Hasta olmuş ama oğlu evlenmiş.

Kendini, sağlığını feda ederek yaşamda hedefleri başarmak maalesef artan hızda devam etmektedir. Günümüzde oldukça yaygın durumdur. İnsanlar, zamanı, varlıklarını daha verimli kullanmak amacıyla sağlıklarını tehlikeye atabilmektedirler. Ancak, sağlığın önemi göz ardı edilmemelidir. Kaliteli yaşam sürerken sağlıklı olmak şarttır. Hayatta hedefleri başarmak önemli olsa da, sağlığımıza dikkat etmekten asla vazgeçmemeliyiz.

Tedavi hunisi süreci, hastaların sağlık sorunlarını çözmek, iyileşmede önemli adımdır. Ancak, bazı hastalar, kendilerine gereksiz yere maddi zorluklar yaratarak (3. evinin kredisini bahane göstermek, 4. çocuğunu davul zurna - yemekli evlendirmeye çalışması) tedavi sürecini olumsuz etkilemektedir (tedavi olmamaktadırlar!). Makaleyle maddi gücü – imkanı olduğu halde “ev aldık, araba aldık kredi ödüyoruzcular” şeklinde adlandırılan, doktoru gereksiz yere maddi zorluklar ile meslek icrasına sürükleyen hastaların yeteri kadar iyileşemediklerini vurgulamak istiyorum.

*** Profesöre Gidenler - İyi Doktor Deyiciler: Bazı hastalar, tedavide ünlü/ünsüz profesöre başvurma eğilimindedirler. Bunlar, “normal” doktorları, diğer sağlık hizmeti sağlayıcılarını göz ardı edebilir, hatta küçümseyebilir. Aynı şekilde, bazı hastalar, tedavi - meslek icrasının masrafları nedeniyle para talep eden doktorlardan da uzak durma eğiliminde olup tedavi sürecini menfi etkileyebilir. Uygun tedavi seçeneklerinin kaçırılmasına, hastalığın artmasına neden olabilir. Hastalar kaçırılan, kaybolan sağlığın %100 geri gelmediği konusunda yeteri kadar ikna edilmelidirler. Mümkün ise hastalar, tedavinin tamamen geri gelmeme, başarılı olmama riski olduğuna ilişkin yeterli bilgilendirme yapılarak ikna edilmelidirler.

Maalesef bazı insanlar maddi varlıklarının korunmasını sağlıklarından önemli görmektedir.

Servete Mala Mülke Yaşayanlar Sağlıklarını Feda Ediyorlar.

*** Ego, Kişisel Çıkar Çatışmaları: Hekim-hasta ilişkisindeki ego, kişisel çıkar çatışmaları, tedavi sürecini olumsuz etkileyebilir. Doktorun , hekim hasta bağı kurulmamış hastaya “sen” demesi gibi durumlar, iletişim sorunlarına yol açabilir. Aynı şekilde, bazı hastalar da doktorlarla kişisel, duygusal çıkar çatışması içine girebilirler , tedavi sürecinin etkinliğini azaltabilir. Hastalar , empati, anlayışla Hekimleri karşılamalı, iletişimde açıklık, saygıyı korumalı, kişisel çıkar çatışmalarından uzak durmalıdır. Hekim-hasta bağı, tedavi sürecinin başarısında önemli faktördür. Hastaların hekimle güven, destek temelinde ilişki kurması, tedaviye uyumlarını artırır, iyileşme motivasyonunu yükseltir. Hekimler de, hastaların duygusal ihtiyaçlarını anlamalı, hastalarla işbirliği yaparak tedavi sürecini yönetmelidir. Hasta, hekimin yönlendirmelerine uyum sağladıkça, hastada, hekimi destekleyici rol üstlendikçe, iyileşme süreci olumlu yönde etkilenecektir.

Tedavi sürecindeki zorluklarla başa çıkan, iyileşen hastalar, motivasyon kaynağı olabilirler. İyileşenlerin başarı hikayeleri, diğer hastalara umut ilham verebilir. Hekimlerin iyileşme sürecini desteklemek , başarı hikayelerini paylaşmaları önemlidir. Tedavi sürecinde karşılaşılan zorluklar, hastaların tutumları, hekim-hasta ilişkisi etrafında yoğunlaşır. Hastaların hastalıklarını kabul etme, doğru bilgilere ulaşma, maddi zorluklarla başa çıkma, kendince maddi zorluk varlığı yaratmama, doğru tedavi seçeneklerini değerlendirme konularında Hekim destek vermesi önemlidir. Tekrardan, hastaların 1001 zorlukla meslek icrası yapan Hekime empati, anlayış - etkin iletişim becerileriyle Hekimleri benimsemeleri, işlerini kolaylaştırmaları, hastanın, tedavi sürecinin etkinliğini artırır, hastaların moralini yükseltebilir, motivasyonlarını artırabilir, tedaviye olan uyumlarını iyileştirebilir.

Hekim-hasta bağı, güvene dayalı ortamda kurulmalı, hastaların iyileşme sürecine aktif katılımları teşvik edilmelidir. Etkili tedavi sürecinde, hem hastaların hem de hekimlerin sorunların üstesinden gelmede birlikte çalışmaları, destekleyici ortam oluşturmaları gerekmektedir.
Tedavi Hunisi
nde
pasif iyileşme
ye
çalışanlardan olmayın.


Tetkikler

hekimin kanaatinden

üstün değildir.


Kadın bedeninde

kronik enflamasyonun

en büyük kaynağı

vajinal akıntıdır.

Dinamik Tablo
Hastane Stresinden Uzaklık ✓ 
Özel Etkileşim ✓ 
Süre Sınırlamasız Muayene ✓ 
Mahremiyet – Gizlilik ✓ 
Hijyenik Ortam ✓ 
Teknoloji Kullanımı ✓ 
Konfor – Ferah Ortam ✓ 
Online Randevu ✓ 
3. Şahıslarla Temassızlık ✓ 
Güven – Nezaket – Zarafet ✓ 
Etik ✓ 
Tecrübe ✓ 
Profesyonel Destek ✓ 
Hasta Memnuniyeti & Sağlığı ✓ 
Fethiye’den 45′ uzaklıkta ✓ 
Dalaman’dan 10′ Uzaklıkta ✓ 
Köyceğizden 15′ Uzaklıkta ✓ 
Marmaris’den 40′ Uzaklıkta ✓ 
Muğla’dan 45′ Uzaklıkta ✓ 
Para değil

Mal mülk değil

En iyi eğitim , öğretmen değil !

Çocuğunuza bırakılacak en büyük miras şudur:

Sağlıklı

10 numara
☆☆☆☆☆ 
olacak şekilde “gebelik öncesi hazırlık + gebelik takibi + doğumunu” sağlayarak maksimum potansiyel IQ & EQ ya FETUSUN ulaştırılmasıdır.

Yani fetusu hayata 5/0 önde başlatmaktır. 

Eğer bunu sağlarsanız; sağlamak 15 – 30 bin USD civarı para harcamaktan geçer. O zeki, ahlaklı, yetenekli çocuk başarı sarmalında zirveye hemen çıkar, müthiş gelir elde eder; emekli olduğunuzda size ev araba aldığı gibi, dünyayı gezmenizde size tatil hediyeleri ayarlar. Eğer bunu yapmak yerine, 15 – 30 bin USD’ye ev, araba alabilirsiniz ama, çocugunuz sizin ölmenizi, mirasın kendisine kalmasını bekler, sonrada onu tüketerek yer yada üzerinizdeki evi ipotek göstererek iş kurar , batırır yada sürekli sizden para ister, sizde sürekli kaçar , bahane uydurursunuz…

Çıkar çatışmalarıyla berbat olmuş hayat yaşamamak için süper kaliteli bebekler doğurun.

Rahimde mikrop kaparak bitik, pert olmuş, erken doğmuş, kansızlığa, kötü rahim şartlarına ( urlu, vajinal akıntılı, kistli, varisli ) yani haşat rahimlerden eksik – vasat doğan bebeklerinizle, büyüdüklerinde “çıkar çatışmasına” girmemesi; doğmadan önce, gebelik süreci & doğumuna maddi kaynak harcanmasından geçer.
AGAÇ YAŞ İKEN, İNSAN RAHİMDE İKEN EĞİLİR.

Bebek;

Zeki doğarsa ahlaklı olur.
Zeki + ahlaklı olursa zengin olur. 
Zeki + ahlaklı + zengin olursa sana ev araba almayı bırak toplumun tamamı müreffeh olur, zenginleşir.

İnsana yani kendi kanına – canına yatırım yapmalısın yada çıkar çatışmalarıyla bomboş hayat yaşamak durumunda kalırsın.
Sana göre yatırım nedir?

Neden Bende Siğil Çıktı, HPV Neden Beni Seçti?

;
Kadın Sağlığının, Sonraki Nesillerin ( Fetus, Bebek, Çocuk, Torun) Mutlu Huzurlu Sağlıklı Devam Edebilmesinin Yegane yolu, Dişi Üreme Organlarının;
 1. Uterus - Rahim
 2. Yumurtalık - Overler
 3. Tuba Uterina - Tüpler
 4. Rahim Ağzı - Serviks Uteri
 5. Vajina - Hazne
 6. Vulva - Perine gibi organların Topyekün Sağlık İçerisinde; Genetik Mirasın Nesilden Nesile Sağlıklı Şekilde Aktarılmasından Geçmektedir. İşte bu geçiş bozulduğunda; nesilden nesile hastalıklar başlamaktadır. (Devamı İçin Ayrıntılara↓ Tıklayınız)

İhmal Edilen, Çözülmeyen En Basit Kadın Hastalığı, Zaman İçerisinde Birikim Yaparak Çeşit Çeşit Hastalıkların; Romatolojik Nörolojik Psikiyatrik Onkolojik Hatta Odontojenik... Hastalıkların Gelişiminde Tetik Çeken Etken ( Tetiklenmiş Hastalık) Olabilir. Aniden Birdenbire Ortaya Çıkan Hastalıklara Sebep - Müsebbip Olanın; İhmal Ederek Alıştığın, Zamanla da Unuttuğun (Hastalıklara Geliştirilen Adaptasyon; İlk Stres Anında Kırılır)) Feminin Şikayetler Ana Sebebiyle Olduğu, Gizliden Gizliye Hastalığın İşlemesini Yani Kök Hastalık'ın Feminin Hastalık Olduğu Aklınıza Bile Gelmeyebilir. Tahlillere %100 İnanmak Size Ciddi Vakit, Para, Yaşam Süresi Kaybettirebilir. Basit Yöntem + Kolaya Kaçmak Olan Sayfalar Dolusu Tetkik Sonuçlarına Sakın Aldanmayın, Tetkikler Normal Çıktı; Sağlıklıyım Diye Boş Tetkiklere Körü Körüne Bel Bağlamayın. Hekim Dışında Hiçbir Şeye %100 Güvenmeyin. Özellikle Nisaiye Hastalıkları; Kan - İdrar Tetkikleri Başarılı Oranda Tespit Edememektedir. Kronikleşmiş İlgisiz Gibi Gözüken Hastalık Hastalık Kök Sebeplerinin Kadınsal Maraz Olması Size, Çevrenize Alakasız,- Saçma Bile Gelebilir. Hatta Sıklıkla Ciddi Hastalığınızla Bağlantı Açısından Genital Bölgeyle Ne Alakası Var Şeklinde Sizi Hataya, Durumu Algılamada Körlük - Konduramamaya Düşürebilir; Dikkat Ediniz! Nisaiye Hastalığı Bekleterek; Kendi Kendine, Zaman Tanımakla, Vakit Geçirmekle İyileşmesi Mümkün Değildir.
Muğla Ayrıntılı Ultrason
Gebelik Takiplerinin & Doğum Öncesi Teşhis İşlemlerinin Önemli Basamağıdır. Minimum 60 dakika Sürmektedir. Kaliteli Gebelik Asla Ucuz, Standart Yaklaşımlarla İdame Ettirilemeyecek, Riske Atılamayacak, Stres Karşısında Frajil Olabilecek Kritik Dönemdir. Mesut Bayraktar Şehrin İçerisinde En Önde Gelen, Vajina Serviks Rahim  Sağlığına Yönelik En İyi Jinekolog Doğum Uzman Doktorlar Arasında Olmasının Yanı Sıra, Özel Muayenehanesinde 18 - 24 Hafta Arası Muğla Ayrıntılı Ultrason Verirken Bütünsel yaklaşımla Geçmeyen  Mantar Hastalığı Servikal Smear Polip Ameliyatı Video Kolposkopi HPV Gebelikte Spiral Çıkarma Tıbbi Muğla Kürtaj işlemi Riskli Hamilelik Takipleri Transvajinal Ultrason Rahim İltihabı Tedavisi İdrar Kaçırma Tedavisi Şeffaf Beyaz Kahverengi Sarı Yeşil Kötü Renkte Olabilen Kokulu Kokusuz Vajina Akıntı Yanma Kaşıntı Batma Kanama Tedavilerinin Planını Yapmaktadır. Gereğinde Rahim Alınma Ameliyatı Hakkında Bilgiler Vermektedir. Hatunların Huzur İçerisinde Sağlıklı Mutlu Yaşam Sürmeleri Gerekliliğine İnanmaktayım.  Tabip Mesut Bayraktar; Female Üreme Sağlığını Güçlendirme Konusunda Tutkulu Hekimdir. Çünkü Feminin Genital Organların Zindelik İçerisinde Başarıya Ulaşması Küresel Refaha; İnsanlık Barışına Hizmet Ederek, Dünyayı Yaşanılacak Daha Güzel Yer Yapacak Ehemmiyettedir.
Mesut Bayraktar, Hekiminin Muayenehanesi Coğrafik Konumu İtibarıyla Bölgenin Ortasında Kalmaktadır.

Ortaca Kadın Doğum Doktoru


Köyceğiz Kadın Doğum Doktoru


Dalaman Kadın Doğum Doktoru

Şeklinde Hekim Aktif Olarak Ortaca, Dalaman, Köyceğiz Yörelerine Çalışmaktadır.

Kadınlarda Hastalıkların Kronikleşmesi

; Hastalıklara Adaptasyon & Woman Psikolojisiyle Birleşince Şikayetleri Normalleştirmek Kaçınılmaz Olmaktadır. Baş Edilmesi Zor Genital Hastalık İnkar Psikolojisine Giren Hanımefendiler; Yumurtalık Rahim Serviks Vajina Vulva Perine Hastalıklarının → Sebep Olduğu Hastalıkları (Buna

Yüksek Riskli Jinekolojik Hastalık

Diyorum) Taşıyabildiği Ömüre Kadar Kendine + Ailesine Yük Edebilmektedir (Bu Birliktelik; Adaptasyon + Kronikleşme Hastalıklara Bulunmaz Nimettir). Sizi, Ailenizi, Gelecek Nesilleri Patolojik Birliktelik Kıskaçlanmasından; Hastalıklara Hamal Olmak Durumundan Koruyacak Tek Güç
Muğla Tecrübeli Jinekolog Doktor
la Yaşam Boyu Sürecek İş Birliği (Hekim Hasta Bağı) Yapmaktır.

Hayat Boyunca Sabit Değişmez Doktor Jinekolog Yani Muğla Jinekolog Hekim Uzman Doktorunuz Olmalıdır. Böylece Tüm Dişilikle İlgili Sağlık Bilgileriniz, Tek Elde + Tek Beyinde Toplanacağından Size Erken Tanı, Etkin Tedaviler Olarak Geri Dönecektir. Muğla Sabit Jinekolog Doktoru Edinmek Başta Woman Sağlığını İyileştirecek; Topyekün Hayat Kalitesini Yaşam Sürenizi (Ömrünüzü) Yükseltecektir.

Kadın Hastanede Hangi Jinekolog Doktor Varsa; Rastgele Randevu Alma Hatasından Vakit Kaybetmeden Derhal Uzaklaşmalıdır. Kıymeti Ölçülemez Değerde Olan Rahim Vajina Sağlığına Sunulan; Ucuzcu Yaklaşımlar, Basit Öneriler, Hurafe Teşvikler Canınızı Sıkan Hastalıklar Fırtınası, Düşkünlük, ... Nedeni Bilinmez Sağlık Sorunları Başa Bela Olmadan Değişmeniz Gereklidir. Hastanede Hangi Doktor Varsa Ona Gitme Öğretilmiş Dürtüsünden Aciliyetle Sıyrılmak Zaruridir. Kendinize Her Daim Ulaşabileceğiniz, Konuşabileceğiniz
Muğla Kadın Doğum Uzman Doktor
Bulmanız - Edinmeniz Gerekmektedir. Ayrıca Sabit jinekolog Doktor; Günün Önemli Anında Arayabileceğiniz, Korku Olmadan Soru Sorabileceğiniz, Utanma Yaşamadan Tartışma - Fikir Alış Verişi Yapabileceğiniz Muğla Jinekolog Hekim Mesut Bayraktar Her Daim Bir Telefon Kadar Uzakta Olacaktır. Dişi Genital Problemlerinize Deva Bulamıyorsanız, Esas Sebep; Aksi İspat Edilene Kadar "Jinekolojik Hastalık" Olabileceğini Hiç Ama Hiç Unutmayınız.

Kadınlarda Jinekolojik Sağlık; Genel Sağlıktan Daha Değerlidir

. Üreme Organlarının Sağlığı; Sırasıyla Anneyi , Fetusu***, Ailesini, Toplumu, Fetus***'dan Olacak Gelecek Nesilleri Yani Küresel Refaha Etkisi Uzanan Kıymettedir. Hanımların, Kızların Sağlığını Önemsemeyip, Rahim Over Vajina Sorunlarınızı Göz Ardı Etmek Büyük Hatadır. Masrafsız Görünen Alışmak - Duyarsızlaşmak Tuzaklanmasına Kapılmayınız. Doğru Teşhis Gerçek Tedavi Sunan

Muğla En İyi Kadın Doğum Doktoru

Jinekologlar Arasında Olan Doğum Uzmanı Dr. Mesut Bayraktar Özel Muayenehanesinde Kadirşinas Hastalarını Bekler; Doğum Hastalıkları Kliniği İçerisinde Ultrason Kolposkopi İncelemesi Sıvı Bazlı Servikal Smear Yapılmaktadır. Muayene Randevusu Almak İyi Başlangıçtır. Bugün Tedavi - İyileşmek İstiyorsanız Şimdi Adım Atın. Ömür Boyu Devam Edecek Hekim Hasta BağıGeliştirmek Amacıyla Mesut Bayraktar WhatsApp Online Anında Randevu: 05467740159 Vasıtasıyla İletişime Geçip Jinekoloji Bilim Dalına Kendini Adamış Meslek Ustası Ob&Gyn Operatör Dr Mesut Bayraktar'a Muayene Olarak Tanışabilirsiniz.

Özel Muayenehane Otele

En Yakın Kadın Doğum Doktoru

Konumundadır.

Hekim Burada Çok Sayıda Hastalığın Teşhisini Klinik Olarak Koyabilmektedir. Başlıklandırmak Gerekir İse; Doktorun Tedavi Yetenekleri;

Marmaris Özel Muayenehane Siğil


*

Muğla II. Düzey Ultrason


*

Muğla Myom


*

Muğla Polipektomi


*

Muğla Yumurtalık Kisti Tedavisi


*

Rahim Ağzı'nda Enflamasyon Tedavileri


*

Genital Mantar Tedavisi


*

Vajinit Tedavisi

Muğla Kolposkopi İncelemesi

Muğla Servikal Kanser


Dişi Bireyler, Üreme Sisteminin Hastalıkları; Semptomlara Hızlı Adaptasyon Evrimi Sergilediğinden, Bunda Toplumsal Kanıt Kuramı Temelli Jinekolojik Ponzi Kitleleri +/- Östrojen Sarhoşluğu +/- Yüksek Cinsel Market Değeri +/- Gencim Güzelim Kusursuz Süperim Genital İnkar Durumu +/- Partnerde Cinsel Feromonal Baskınlığı Kaybetmemek Adına Feminine Hastalıkları İnkar Etmek Etkin Olup Dişilere Özgü Hastalıkları Hızlı İvmeyle Kronik Yapabilmektedir. Kolposkopi, Smear, HPV İncelemeleri Hekime Burada Kompleks Olmuş Durumlarda Yardımcıdır. Kolposkopi (Kolposkopi Rahim Ağzının Adeta Röntgenidir) HPV Rahim Aldırma Ameliyatı Dirençli Geçmeyen Mantar Hastalığı Infertilite Rahim İltihabı Tedavisi Gebelik Takibi Yasal Süresinde Tıbbi Muğla Kürtaj İşlemi  Menopoz Gençleştirme Miyom Aldırma Ameliyatı Polipektomi Genital Kaşıntı Akıntı Batma Yanma Kanama Ötesine Kadar; Bayanın Yaşamı Boyunca Sağlıklarını Yönlendirmelerine Yardımcıyım. Hanımefendilerin Yanlarında Çalışan Güçlü Sağlık Savunucularına İhtiyacı Var. Mesut Bayraktar Kendisini İdrar Kaçırma Tedavisi Terapötik Muğla Kürtaj İşlemi Muğla Ayrıntılı Ultrason İncelemesi Servikal Smear Kolposkopi Eşliğinde Biyopsi Doğum Kontrol Danışmanlığı Çocuk İstemi Gebelik Takibi  Cerrahi Muğla Kürtaj İşlemi Menopoz Gençleştirme 2. Düzey Ultrason Kolposkopi Eşliğinde Biyopsi Değerlendirmesi Ameliyatı Polipektomi Polip Aldırma Ameliyatı Rahim Sarkması Tedavisi Tanısal Muğla Kürtaj İşlemi Yanında Vajina Sıkılaştırma Rahim Aldırma Ameliyatı Geçmeyen Mantar Hastalığı Rahim İltihabı Tedavisi Vulvar Akıntı Yanma Batma Kaşıntı Kanama Konularında Hastalarımın Yanında Adeta Ortak - Yaver; İhtiyaçların Karşılanmasına, Sorunların Çözülmesinde Profesyonel Yardımcı  Konumda Kendimi Görmekteyim.

Menopozda Terleme Nöbetleri

... Gibi Yaşlanma, Doğumlar , Menopozla İlişkili Hastalıklarla İlgilenmeyim, Tedavilerini de Vermekteyim.

Ek Olarak Sıklıkla Vulvar Bölgeyle İlişkili Olan

Ebv Enfeksiyonu

Hastalıklarının Teşhis & Tedavilerini Planlamaktayım. Bu Planlamalarla Beraber Jinekolog Uzm.Dr. Mesut Bayraktar; Doktorluk Sanat & Zanaatının Bütüncül Olması Gerektiğinin Farkında olup; Bu Farkındalıkla Hastalarımın  Fiziksel Zihinsel Duygusal Sağlıklarını Ele Almaktadır. Tecrübeli Doğum Doktoru Olarak Hastanın Endişelerini Dinlerim. Eğip Bükmeden Yaymadan Sadece Gerçekleri Konuşurum.  Amacım, Her Hastayla, Jinekolojik Sağlıklarıyla İlgili Bakım - İyileşme - Rehabilitasyon Hedeflerini Seçmelerine Önceliklendirmelerine İzin Verecek Şekilde Detaylı Çalışmaktır. İyileşmek İsteyen Bireyle Hayatta Oldukları Yerde Buluşmak Gayesiyle Elimden Geleni Yapıyorum. Elbette Benim Çabamdan Daha Önemlisi Bireyin İyileşmeyi İstemesi + Doğru Tabiple Temas Etmesidir.

Muğla Kürtaj


Yukarılarda Sıraladıklarım Dışında

6 Hafta Gebelik Muğla Kürtaj İşlemi ( İstenmeyen Hamilelik)

; Başta Gelmek Üzere Tüm Genital Sistem Hastalık Durumlarınızı Çözmek Beni Mutlu Edecektir.


Sorunlarınızda Tedaviye Giden Yolu 1 (Bir) mMayene Başlatır. Kadın sağlığını koruma, hastalıkları iyileştirme misyonuna Sahibim ; Rahatlık güvenlik önceliğimdir. Hastayla bireysel ilgilenmek, hastaya uygun tedavi planları sunarım. Muğla 'da bulunan modern özel muayenehanem konforlu ortam sunar.
Muğla Kadın Doğum Doktorları

Muğla Kadın Doğum Doktoru Özel Muayenehane


Muğla Kadın Doğum Doktoru Jinekolog Mesut Bayraktar

Sıfır Vajinal Akıntı sağlıktır. [1]
 1. Genital Hijyensizlik Genetik Hijyeni Bozar. 2023
 2. Herkes Hasta Olur; Herkes En İyi Hekim İster. 2022
 3. Kadın Hastaysa Evde Huzur Yoktur. 2020
 4. Jinekolojik Hastalık Başka Hastalığı Tetiklemiş İse Buna Yüksek Riskli Jinekolojik Hastalık Denir. 2020
 5. Kadın Hastalığını Kabul Etmiyorsa Evde Dirlik Yoktur.
 6. Gebelikte Tasarruf(Kısıntı) Olmaz. Gebelikte Mal - Mülk Feda Edilir.
 7. Kadın Hastaysa Kök Sebep Aksi İspat Edilene Kadar Jinekolojiktir.
 8. Gebelik Fizyolojik Dönem DEĞİLDİR. Gebelik Hastalık – Ölüm Riski Barındıran Olağanüstü Dönemdir. Tecrübeli , Öngörüsü Açık Hekime Teslimiyet Gerektirir. 2018
 9. Gebelik Hastalıkları, İhmal Edilmiş Jinekolojik Hastalıkların Komplikasyonudur.
 10. Gebelik Hastalıkları; Tanısı Konulmamış Jinekolojik Hastalıklardır. MB, 2016)
 11. Gebelikte Kazanılacak 1 Puan IQ, Bebeğinizi Başarı Sarmalında Üstlere Taşır.
 12. Enfeksiyonla Gezmeyi ''Sorun Görmeyen'' Gebeyi En Mükemmel Sağlık Sistemi Bile Koruyamaz.
 13. Rahim; Dayanan - Sabreden - Kolaylık Gösteren - Halden Anlayan Organ Değildir.
 14. Sıfır Vajinal Akıntı Sağlıktır. MB, 2016
Muğla İli
Bilgi Değer
Ülke Türkiye
İl Muğla
İlk Yerleşim MÖ 2. binyıl
Koordinatlar 36.838769862880554, 28.76508732000861
En Alçak Nokta 0 m (0 ft)
Zaman Dilimi UTC+03.00 (TRS)
Posta Kodu 48XXX
Alan Kodu 252
ISO 3166 Kodu TR-48
Plaka Kodu 48
Bağlı Olan İlçeler: Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula İlçesi

Rudolf Virchow; Louis Pasteur, Robert Koch savundukları; hastalıkların mikrop teorisine inanmıyordu. Hastalıkların, dış patojenlerden değil, hücrelerin İçindeki anormal faaliyetlerden kaynaklandığını öne sürdü. Aynı zamanda Max Gerson'da Hastalık gelişmeden önce metabolik bozulmanın başladığını kitabında yazmıştır.

Mesut Bayraktar ekolleri birleştirerek modifiye ederek meslek İcrasında bulunmaktadır. Tıbbın Papa'sı Virchow'unda haklı olduğunu vurgulamaktadır. Her bir Ekol Platon'un Mağara Alegorisinde Bulunan, Zincirlerinden Kurtularak Mağaradaki Ateşin Işığına Alışmış Ama Güneşe Ulaşamamış Mahkumlardır. Güneşe Çıktığınızda Gördüğünüz; Sıfır Vajinal Akıntı sağlıktır.


Sıfır Vajina Akıntısı Sağlıktır. [1]

<meta name="keywords" content="Marmaris Özel Hastane HPV56 Erken tanı hayat kurtarır Uzman Doktor Mesut Bayraktar">

Kadın Hasta İse Evde Huzur Yoktur

#MuğlaKolposkopiDoktorları #MuğlaKolposkopiMerkezi #MuğlaKolposkopi #Kolposkopi #KolposkopiEşliğindeBiyopsi