WhatsApp Search

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi POP ☎️ 05467740159

Sıfır Vajinal Akıntı Sağlıktır
kadın hastalığını ret etmek jinekolojik panik genital inkar genital panik Muğla kadın doğum doktor

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi POP ☎️ 05467740159

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi POP ☎️ 05467740159 331 228 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi Vajina Sıkılaştırma POP

Vajinanın doğal elastikiyetinin; yaşlanma ve doğal doğum sonrası kaybedilebileceği bir gerçektir.

Bu süreçte, vajina çevresindeki kaslar, bağ dokusu zamanla daha az elastik olabilir ve normal fonksiyonlarını yerine getirmekte zorlanabilirler, hızlı bir şekilde yorulabilirler (gevşeyebilirler). Bunun başlıca sebepleri arasında;

 • Sinir hasarı,
 • Sinir yaşlanması,
 • Nöropatiler ,
 • Doku yorgunluğu
 • Doğumlara bağlı vajinal doku yırtılmaları, hatta parçalanmaları
 • Önemsenmeyen ve sürekli tekrar eden kronik enfeksiyonlar, vajinal akıntılar elastikiyet kaybının temel nedenlerinden biridir.

Bu durumlar bazen kadınların cinsel sağlık ve yaşam kalitesini olumsuz etkileyebilir. Ancak, vajinanın elastik kaslarının gerilebilme ve normal şekline dönebilme yeteneğini teşvik etme yöntermleri vardır. Bu, uygun tedavi ve bakım ile desteklenebilir.

Teknolojik ilerlemeler, tıp alanında yeni çözümler sunmaktadır. Günümüzde, bu sorunları çözmek ve vajinal elastikiyeti olabildiğince geri kazandırmak için çeşitli tedavi seçenekleri mevcuttur. Örneğin, vajinal kasların yeniden güçlendirilmesini sağlayan egzersiz programları, fizyoterapi teknikleri ve cihazlar, çeşitli özel jinekolojik girişimsel yöntemler geliştirilmiştir.

Ayrıca, bazı medikal prosedürler ve cerrahi operasyonlar da elastikiyet kaybını gidermek için kullanılabilmektedir. Bu tedavi seçeneklerinden biri, vajinal dokuyu onarmak ve güçlendirmek için uygulanan cerrahi işlemlerdir. Bu sayede, vajina çevresindeki kaslar , dokular, kan damarları, sinirler yeniden güçlenebilir ve normal fonksiyonlarını yerine getirmek için gereken elastikiyeti, gücü kazanabilir.

Vajina gevşemesiyle ilgili birçok sayıda yanlış inanç, hurafe, saçma telkinler bulunmaktadır ve bunların en yaygın olanı, penisin cinsel ilişki sırasında vajinayı seks bitene kadar kalıcı olarak gevşettiğidir. Ancak gerçekler, bu efsanelerle tamamen çelişmektedir. Penisin vajinal gerginlik üzerinde kalıcı bir etkisi olmadığı kanıtlanmıştır. Dolayısıyla, penis vajinayı gevşetmez. Kural çok basittir

 • Penis yumuşamayacak !
 • Vajina gevşemeyecek !

Bazı insanlar, yoğun bir cinsel ilişki sonrasında vajinada geçici bir gevşeme hissi ve seks aktivitesinden kopuş yaşayabilirler. Ancak bu durum, yoğun sekse bağlı normal bir fizyolojik tepki olarak kabul edilir ve geçicidir. Vajina, esnek bir yapıya sahiptir ve doğal olarak gevşeme ve gerilme yeteneği vardır. Bu, vajinanın cinsel ilişki sırasında rahatlamasını ve esnekliğini korumasını sağlar. Fakat sağlıklı bir vajina yeni başlamış bir seks aktivitesinde bir anda gevşeme sergilemez.

Vajina gevşemesinde önemli olan vajinanın hasta olduğunun, hasarlandığının kabul edilmesidir. Burada kadının yaşı genç ise, ağır bir doğum hasarı almış dahi olsa, cinsel market değeri nedeniyle, böyle bir durumu kabul etmeyip, vajina gevşemesini kronikleştirmeleridir.

Pelvik taban kasları

Pelvik taban kasları vajinayı çevreler. Bunlar zamanla zayıflayarak (Sinir hasarı , sinir yaşlanması, nöropatiler!, doku yorgunlu, kronik enfeksiyonlar) vajinada gevşeklik, vajinada laçkalaşma hissine neden olabilir.

Zayıf pelvik taban kasları da idrar kaçırma gibi sorunlara yol açarak idrarın üretradan kaçmasına, vajene sızmasına neden olabilir. Bu durum jinekolojik enfeksiyona sebep olur.

 • Pelvik taban egzersizleri vajina kaslarını güçlendirmeye yardımcı olabilir.
 • %100 vajina gevşemesi sorunu çözer diyemeyiz.

Bu yazıda efsaneyi gerçeklerden ayırıyoruz ve pelvik tabanı nasıl güçlendireceğimizi öğreniyoruz. Devam …

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi Durumunda Seks

Bazı çiftlerde, vajinanın hızlı bir şekilde gevşemesi veya bollaşması, cinsel deneyimin, başlangıcından kısa bir süre sonra sorun yaşandığı hissi uyandırabilir. Bu durum her iki taraf için de duyarsızlık sorununa yol açabilir.

 • Erkek hızlı bir şekilde seksin bitmesi için ejakulasyon olmaya çalışırken, kadın anorgazm ve işkenceye dönmüş bir seksüel aktivite hissetmeye başlar.

Bu durumun anlaşılması önemlidir. Vajinal gevşemeyi veya bollaşmayı kadını etkileyen tıbbi bir hastalık olarak kabul edilmemektedir. Fakat tıbbın şuan bu soruna kayıtsız kalması maddi – manevi sorunlara neden olabilmektedir.

 • Erkekdeki ereksiyon bozulması nasıl hem erkeği hem de kadını etkiliyor ise;
 • Vajinanın hızlı bir şekilde elastikiyetini kaybederek, gevşemesi her iki çift için duyarsızlık sorununa evrilmektedir; çözülmesi gereken bir sorun olarak ortada durmaktadır
  • Kadın; Seks süresince penisi ve dolgunluğunu hissetmek istemektedir.
  • Erkek; Seks süresince vajinanın gerginliği hissetmek istemektedir.

Öncelikle, iletişim büyük önem taşır. Çiftlerin duygularını ve performans beklentilerini açıkça ifade etmeleri ve birlikte çözüm aramaları gerekmektedir. Vajinal kasların güçlendirilmesini sağlayan egzersiz programları ve pelvik taban terapisi gibi tedavi yöntemleri mevcuttur. Bu tedaviler vajina etrafındaki kasları güçlendirerek, cinsel deneyimleri iyileştirebilir ve duyarsızlık sorununu azaltabilir.

 • Bu yetmediğinde jinekologdan vajinal doku canlandırıcı, kanlanma artırıcı girişimler talep edilebilir.

Sonuç olarak, vajina etrafındaki kasların, bağ dokusunun zamanla zayıflamasını doğal bir süreç olarak kabul etmek; vajina gevşemesini kronikleştirmektedir.

Bu doğal bir süreç , yaşlanmanın bir etkisi şeklinde sunulan sizi alıştırmaya, sorununuzu unutturmaya yönelik saçma telkinci yaklaşımlar , zamanla hem cinsel ilişki sırasında vajinanın gevşemesine hem de başka jinekolojik sorunlara zaman içinde gelişmesine neden olmaktadır. Önemsizleştiren yanlış mantık yürütmeler, konu kadın sağlığı olduğunda artmaktadır.

Kadına “sende sorun yok” bu doğal bir durum şeklindeki fikir enjeksiyonları kadın sağlıksızlığına hizmet etmektedir.Yaşlı Vajina , Matür Vajina Önemli Değil !


Vajina Yaşlanıyorsa !


Sen Genç Kalamazsın !


Sürekli Hasta Olursun !

 • Bu zararlı telkinler nedeniyle, vajinal laksisite, kadınlar arasında bir salgın hastalık durumundadır.
 • Kadınlar seks aktivitesinde erkeği aktif, kendini pasif gördüğü müddetçe, vajina gevşemesi kronikleşmeye devam edecektir.
 • Kadınların kendini hasta eden telkinlerden ve pasif seks anlayışından uzaklaşması gereklidir.

Partner ile iletişim, kas güçlendirme egzersizleri, farklı pozisyon denemeleri, … ile bu sorunun üstesinden kısmen gelmek mümkün olup,bu yaklaşımlar ucuz olması nedeniyle ensık başvurulanlardır. Bununla beraber, şikayetleri daha derin olan kadınların, jinekoloji doktorundan vajinaya yönelik özel ek girişimsel işlemleri talep eden kadın sayısı az değildir. Fakat bu sayılar artmakla beraber erkeklerin penislerine gösterdiği değerin benzerini, kadınlar vajinalarına göstermediği gerçeğide ortadadır.

Unutmayın!

Gevşemiş bir diş kökü nasıl diş kaybının habercisi ise vajina relaksasyonuda; jinekolojik konforun kaybedileceğinin , başka başka hastalıkların çıkacağının habercisidir.

Şunu unutmamak lazım vajina dış ortama kapalı bir organdır içine hava – sıvı girmemesi gereklidir. Eğer vajina seks esnasında kendisini hızlı ve erkenden nakavt olacak bir boksör gibi salıyorsa (gevşiyor ise), başka zamanlarda da içerisine hava – sıvı kaçağı olacağını; bununda enfeksiyonlara sebep vereceğini bilmek çok önemlidir.

Genellikle çözüm olarak sunulan pasif önerilerden bir tanesi de şudur “farklı bir pozisyon deneyin” ;

 • Farklı bir cinsel pozisyon denemek bazen vajinanın ne kadar sıkı veya gevşek hissettiğini değiştirebilir.
 • Bu, her iki partner için de cinsel tatmini artırabilir.
 • Fakat seks bir maratondur ve kısa çözümler ile idame ettirilemez.
 • Vajinadaki tüm sorunların ortadan kaldırılması (akıntı, koku, laksisite) yaşam standartlarınızı artırır.
bozuk yumurta yumurta bozulması mutasyon Muğla kadın doğum doktor

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi POP
vajinal akıntı rahim iltihabı yumurtalık bozulması mutasyon folikül çatlatma ovulasyon Muğla kadın doğum doktor

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi POP

Yumurtalık İltihabında

Kadınlar Yumurtalarının ( Foliküllerinin )

** Bozulmadığını,
** Taptaze Fresh ,
** Orjinal

Olarak Kaldığını Düşünüyor.

O Yüzden Vajinal Akıntı Asla Bir Problem Değil.
Yıllarcada Umursamadan Bununla Yaşıyor.

Hatta Annesinin Akıntısıyla Kontamine Olmuş Fetal – Çocukluk Dönemi de Var.

Vajinanız Kadar Sağlıklısınız
SIFIR Vajinal Akıntı Sağlıktır.


Yumurtanın Kendi kendine çatladığına İnanıyorsun da; Bozulduğuna mı İnanmıyorsun !

Doğum – Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi

Doğumdan sonra; kadın cinsel sağlığı konusunda daha fazla araştırma yapılması gerekiyor.

Vücut hamilelik sırasında ve doğumdan sonra birçok değişikliğe uğrar. Bunlar şunları içerebilir:

 • Bacaklarda veya ayaklarda şişme
 • Kilo kaybı veya alımı
 • Meme boyutunda ve şeklinde bir değişiklik
 • Ayakların uzunluğunda veya genişliğinde büyüme
 • Ciltte çatlak izleri
 • Vajinal doğum sırasında vajina kasları gerilir, hatta yırtılabilir, parçalanabilir.
  • Bazı vajinalara çok rahat, mükemmel kolay olmuş bir doğum süreci çok ağır gelebilmektedir. Bu kadınlarda doğumdan sonra vajina kaslarının eskisi gibi hissetmesi pek olası değildir ve bu duyguya alışması zaman alabilir, belki de değil !

Sonuç Olarak;

Bazı kadınlar doğumdan sonra vajinalarının şekil veya elastikiyetinde menfi değişiklik olduğunu ( vajinal relaksasyon – bollaşma) bildirmektedir.

Bu durumda, kadın seks sırasında daha az his veya tatmin hissedebilir.

Eğer orgazm ile ilgili problemler eklenmiş veya devam ediyorsa; gevşemiş vajina duyarsızlık problemlerine, kronik enfeksiyonlara, idrar kaçırılmasına neden oluyorsa jinekolojik görüşmeyi ertelememek lazım.

Doğumdan sonra kadınlar vajinalarına fazla odaklanamazlar ve iyileşeceğini düşünerek vajinalarına zaman verirler. Bu yaklaşım gerçekçi ve mantıklıdır.

 • Fakat doğum hasarı almış olan kadınlar; doğumdan sonra vajinalarını unutmaya daha meyillidirler.
 • Bu unutma ve zaman verme neticesinde vajina performansında eski durumdan belirgin bir uzaklaşma sergileyebilir.
 • Kayıp varsa jinekolojik bir görüşmeyi ertelememek yine faydalıdır.

Vajinadaki istenilmeyen değişiklikler genellikle 30 yaşından sonra hamile kalan kadınlarda daha belirgindir. Daha genç kadınlar vücutlarının hamilelik öncesi durumlarına daha çabuk döndüğünü ifade etmektedirler.

Yaşlanma – Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi

Vücut yaşlandıkça değişir. Deri ve kas, konnektif bağ dokusu yavaş yavaş daha az sıkı ve daha az güçlü hale gelir, bu da vajinanızı neden daha gevşek hissetmeye başladığını açıklamaya yardımcı olur.

Menopoz sırasında östrojen hormonu seviyeleri düşer. Bu, vajinal astarın daha kuru ve daha az elastik olmasına neden olabilir.

Menopozdan sonra vajina daralabilir veya kısalabilir. Ayrıca, seks sırasında muhtemelen doğal kayganlığın azalmasından kaynaklanan rahatsızlık da olabilir.

Menopoz sırasında düzenli olarak seks yapmak vajinadaki dokunun kalın kalmasına yardımcı olabilir. Kayganlaştırıcı kullanmak seksi daha rahat hale getirebilir.

Perimenopoz ve menopoz sırasında vajinal duvar yapısının değişmesi nadir değildir. Ayrıca seks farklı hissettirebilir ve vajina daha kuru hale gelebilir. Hormonal ilaçların yardımcı olup olmayacağını belirlemek için jinekolog ile görüşmek önemli olabilir.

Kegel ve Twerk egzersizleri pelvik taban kaslarını güçlendirmeye yardımcı olabilir.
Pelvik taban kasları vajinayı çevreler. Bunlar vajinayı, rahmi, mesaneyi ve rektumu yerinde tutar. Bu kaslar gevşedikçe vajina daha az gergin hissedilebilir.

Pelvik taban kaslarını güçlendirebilecek egzersizler vardır. Bu egzersizler seks esnasında vajinanın nasıl hissettirdiği konusunda bir fark yaratabilir ve genel sağlığı iyileştirebilir.

Güçlü pelvik taban kasları, organlar yerinden kaydığında ortaya çıkan inkontinansı ve organ sarkmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Kegel egzersizleri

En yaygın pelvik taban egzersizi türüdür. Aşağıdaki adımları kullanarak yapabilirsiniz.

Doğru kasları bulun:

İdrar yaparken idrar akışını durdurmaya çalışın. Kullandığınız kaslar pelvik taban kaslarıdır. Bununla birlikte, idrar yaparken düzenli olarak Kegel yapmak mesane sağlığı için kötü olabilir.

Bir zaman seçin:

Rahatlamak için sakin bir an seçin ve pelvik taban kaslarını hafifçe sıkmaya konsantre olun.

Tutun:

Bu kasları kasmak doğal hissettirdiğinde, sıkın ve pozisyonu koruyun. Yavaş yavaş, sıkmayı 10 saniye tutmaya çalışın.

Serbest Bırakma:

 Kasları 3 saniye serbest bırakın.

Tekrar : 

Bu alıştırmayı arka arkaya 10 kez tekrar edecek kadar güçlenin.

Vücudun geri kalanı rahatlamış hissetmelidir. Mide veya kalça gibi diğer kasları kasmayın. Kegels yaparken her zamanki gibi, doğal nefes alın.

Her gün üç kez 2-3 set, 10 Kegel yapmayı hedefleyin. Tüm egzersizlerde olduğu gibi, güç oluşturmak zaman alabilir ve bir farkı fark etmek 6 aya kadar sürebilir.

 • Bazı mobil uygulamalar, pelvik taban egzersizlerini izlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca, kişinin bu egzersizlere yardımcı olması için vajinaya yerleştirebileceği bazı cihazlar (koniler) vardır. Yalnızca bu amaç için tasarlanmış cihazları kullanın. Bu cihazlardan bazıları kas gücünü de takip eder.

Bazı doktorlar, pelvik taban kaslarını kasmak için elektrik stimülasyonu kullanmayı size önerebilir. Bu, vajinaya bir sensör yerleştirmeyi içerir. Sensör, kasları güçlendirmek için kasılan küçük bir elektrik akımı üretir.

Ameliyat bir seçenektir, ancak jinekolog doktorlar genellikle bunu yalnızca pelvik organ prolapsusu sonrasında önerirler. Cerrahi bir prosedür, mesaneyi, vajinayı ve rektumu vücuttaki orijinal konumlarına döndürebilir. Vajina gevşemesine PRP gibi çeşitli yöntemlerde kullanılabilir.

Hormonal ilaçlar dahil olmak üzere ilaçların vajinayı daraltabileceğine dair hiçbir bilimsel kanıt yoktur.

Özet – Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi

Doğumdan sonra veya yaşlanma sırasında, periferik nöropatiler nedeniyle vajina değişebilir. Bazı efsanelere rağmen, seksin vajinal sıkılık üzerinde kalıcı bir etkisi yoktur. Penis vajinayı gevşetmez.

Geleneksel olarak, daha az araştırma kadın sağlığı sorunlarına odaklanmıştır. Ek olarak “sende sorun yok” telkinleri kadın sağlıksızlığına hizmet edecek şekilde olup, jinekolojik problemlerin kronikleşmesine hizmet etmektedir.*** Vajina ***

kemik – kıkırdak İçermeyen, korunmasız uzuvdur.

hasar – yırtılma, bollaşma durumunda sinir hasarı Oluşmuştur. bunun uzun vadeli etkileri kaçınılmazdır, kadın konforunu yok etmektedir.

Vajina İhmale gelmez, hastalıkların tetiğini çekmektedir.


G Noktasının Gençleşmesi


Orgasm Problemlemine

Çözüm Sunar


PRP ile Vajen Sıkılaştırma

Orgasm Eşiğine

Olumlu Yansır.


VAJEN SIKILAŞTIRMA

Anorgasm ve Partner

Memnuniyetsizliğini Önleyebilir.

ÖZGÜVENİNİZİ Artırır

Nöron Denervasyonu

Normal Doğum Hasarına Bağlı Sinir Hasarlanması, Ortalama 1-2 Dekat Sonra Seksüel istek Kaybı & Uyarılma Bozukluğuna Neden Olması Nadir Değildir
** Vajinal PRP
** Klitoraı PRP
** G Noktası PRP
** Vajen Gençleştirme
** Serviks GençleştirmeYaşlı Vajina , Matür Vajina Önemli Değil !


Vajina Yaşlanıyorsa !


Sen Genç Kalamazsın !


Sürekli Hasta Olursun !

Allen Masters Sendromu Göz Görmeyince Normal BiliyorGebelik Aynı Böyle Vajinayıda Bollaştırıyor,Bollaşmış Vajina Enteresan HastalıklarıTetikleyebilir. Sağlıklı Vajene I'Sıkılaştırma'lOrgazmı Olumlu Etkiler Hasta Olmuş Bir Vajen için Bu Onarım Estetik Değil Tedavidir. Vajina gevşemesi vajina bollaşması vajina sıkılaştırma allen masters sendromu doğum hasarı Muğla kadın doğum doktor
Vajina Sıkılaştırma

İnanırsan Vajina
** Hiç Hasta Etmiyor

VAJİNA Hiç Ama Hiç;
** Beyin Kanaması Yapmıyor
** Kalp Krizi Yapmıyor
** Eklem Hasarı Yapmıyor
** Nörolojik Hastalık Yapmıyor
** Psikiyatrik Hastalık Yapmıyor
** Şeker Hastalığı Yapmıyor
** Hızlanmış Yaşlanma Yapmıyor
** Kısırlık Yapmıyor
** …………. Yapmıyor

Vajinaya Bağlı Hiç Ölende Yok !

Kadın Ölüm Sebeplerinde
… Var
… Var
… Varda Var

İnanırsan Kadın ölüm Nedenleri Arasında, Hiç Ama Hiç
Vajinal Hastalıklar Yok.

S I F I R !

Neredeyse Çoğu Kadın Ölüm Sebepleri Arkasında
Vajina Varken;

İnanırsan, Vajina Hiç Hasta Etmiyor, “Öldürmüyor”.


AKIL ETMİYORMUSUN ! DÜŞÜN

Gevşemiş Kemik : Hastalık !
Gevşemiş Psikoloji: Hastalık !
Gevşemiş Kalp : Hastalık !
Gevşemiş Cilt : Hastalık !
Gevşemiş Beyin : Hastalık !
Gevşemiş Saç : Hastalık !
Gevşemiş Diş: Hastalık !
Gevşemiş Diz : Hastalık !
Gevşemiş Mide :Hastalık !

Hastalıkların Anası !

*** Gevşemiş Vajina ***

Vajina bollaşması (vajina relaksasyonu) jinekolojik bir hastalıktır ve temel sebebi vajinal doğum hasarıdır.

Hacim

Normalde Vajina Hacmi 1 cm3
Doğumda 1500 – 2500 cm3


Elastikiyet: Eski Haline Gelebilme
Plastik Değişim: Kalıcı Deformasyon

Şimdi Vajina Minimum 1000 Kat Kapasitesinin Üstüne Çıkacak; Her Şey Orjinal Kalacak Öyle mi?

İnsan Beyni; Eşyanın Olağan Tabiatına Aykırı Çok Rahat Düşünebilir.

Vajina Sıkılaştırmaya ‘ Aman Estetik İşlem Diye Yaklaşman, Önünde Beklediğin Tıp Branşlarında Tedavi Olamaman Demektir.


Nöron Denervasyonu

Normal Doğum Hasarın
a Bağlı Sinir Hasarlanması, Ortalama 1-2 Dekat Sonra Seksüel istek Kaybı & Uyarılma Bozukluğuna Neden Olması Nadir Değildir

** Vajinal PRP
** Klitoraı PRP
** G Noktası PRP
** Vajen Gençleştirme
** Serviks GençleştirmeVajina Sıkılaştırma

Kesinlikle Estetik Yanı Var !

Kesinlikle Tıbbi Faydası Var.

** Ne İdigü Belirsiz
Hastalıkların Gelişimini önler Ama Buna Bakılmaz,

** Estetikte Estetik Denir.

Kadın Bir Zincir İse; En Zayıf Halka, Genital Sistemidir.


PRP ile Vajen Sıkılaştırma

Orgasm Eşiğine

Olumlu Yansır.


Kadın Hastalığı

YIPRATIR .

Kritik Eşik Geçilince

Her Hastalığı

TETİKLER.

Vajinanın Bollaşması Vajina Gevşemesi POP Vajina sıkılaştırma vajina gençleştirme pelvik organ sarkması POP Muğla kadın doğum
vajina sıkılaştırma muğla kadın doğum doktor 

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi POP
Vajina gevşemesi vajina bollaşması vajina sıkılaştırma allen masters sendromu doğum hasarı Muğla kadın doğum doktor

Gevşemiş bir vajina kronik kadın enfeksiyonları başta olmak üzere çeşitli hastalıklara neden olabilir. Bu nedenle vajinanın rehabilitasyonu önemlidir. Başka hastalıkların olması ve buna vajinal relaksasyonun eklenmesi kadın sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir.

Daha yoğun anketler ve çalışmalar, doğumdan sonra ve yaşlanma sırasındaki endişelerin ve deneyimlerin daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır. Bu aynı zamanda daha iyi tedavilere yol açabilir.


Nöron Denervasyonu

Normal Doğum Hasarın
a Bağlı Sinir Hasarlanması, Ortalama 1-2 Dekat Sonra Seksüel istek Kaybı & Uyarılma Bozukluğuna Neden Olması Nadir Değildir

** Vajinal PRP
** Klitoraı PRP
** G Noktası PRP
** Vajen Gençleştirme
** Serviks Gençleştirme


AKIL ETMİYORMUSUN ! DÜŞÜN

Gevşemiş Kemik : Hastalık !
Gevşemiş Psikoloji: Hastalık !
Gevşemiş Kalp : Hastalık !
Gevşemiş Cilt : Hastalık !
Gevşemiş Beyin : Hastalık !
Gevşemiş Saç : Hastalık !
Gevşemiş Diş: Hastalık !
Gevşemiş Diz : Hastalık !
Gevşemiş Mide :Hastalık !

Hastalıkların Anası !

*** Gevşemiş Vajina ***

Vajina bollaşması (vajina relaksasyonu) jinekolojik bir hastalıktır ve temel sebebi vajinal doğum hasarıdır.*** Vajina ***

kemik – kıkırdak İçermeyen, korunmasız uzuvdur.

hasar – yırtılma, bollaşma durumunda sinir hasarı Oluşmuştur. bunun uzun vadeli etkileri kaçınılmazdır, kadın konforunu yok etmektedir.

Vajina İhmale gelmez, hastalıkların tetiğini çekmektedir.

Rahimi Hasta

Yüzü Genç OLMAZ (!)

önce Rahim

Sonra Yüz

Jinekolojik hastalık hızlı yaşlandırıyor. Patoloji yaratanı ortadan kaldırmadan estetik İşlemlere girişmek sadece aceleciliktir.


Sonra Yüz;

Önce Rahim.


Hızlı Yaşlanıyorsan Rahimine Bakmalısın.


Vajinal Akıntının Çökertemediği Kadın Yoktur

Yaşlanmanın Etkilerini Gören Kadın, önce Jinekolojik Problemlerini Halleder ise Estetik Girişimlerin Başarısı & ömrü Artar.
Tersi Saman Alevinden Başka Bir Şey Değildir.

Menopoz adli problem değildir. Menopoz sıkıntılarını Hakim değil, Jinekolog çözer.
Eşinin menopoza girmesi sebebiyle yaşadığı sıkıntılara karşı yeterli duyarlılık ve sabrı göstermeyen, eşini haksız bir şekilde iffetsizlikle suçlayan ve ona hakaret eden koca karşısında; " eşini sevmediğini, ona karılık yapmayacağını" söyleyen kadın eşit kusurlu kabul edilmelidir. Menopoz vajinal kuruluk cinsel istek kaybı cinsel ilişkide ağrı kanama vajina yaşlanması nörolojik romatolojik hastalık depresyon

Vajina Bollaşması Vajina Gevşemesi POP
Menopoz adli problem değildir. Menopoz sıkıntılarını Hakim değil, Jinekolog çözer.
Eşinin menopoza girmesi sebebiyle yaşadığı sıkıntılara karşı yeterli duyarlılık ve sabrı göstermeyen, eşini haksız bir şekilde iffetsizlikle suçlayan ve ona hakaret eden koca karşısında; ” eşini sevmediğini, ona karılık yapmayacağını” söyleyen kadın eşit kusurlu kabul edilmelidir.

T.C YARGITAY 2.HD

Esas:    2012/4303

Karar:    2012/24717

Karar Tarihi:    15/10/2012

ÖZET: Eşinin menopoza girmesi sebebiyle yaşadığı sıkıntılara karşı yeterli duyarlılık ve sabrı göstermeyen, eşini haksız bir şekilde iffetsizlikle suçlayan ve ona hakaret eden davalı-davacı koca karşısında; ” eşini sevmediğini, ona karılık yapmayacağını” söyleyen davacı-davalı kadın da eşit kusurlu kabul edilmelidir.

Gizemli Sır: Asemptomatik Vajinal Akıntı Rahi̇m & Vaji̇nal Kanamalar Neden Beklemekle İyi̇leşmi̇yor ? Muğla Kürtaj Pillar Content Ayrıntılı Ultrason Rahim İltihabı Vajinal Akıntı Menopoz nedir? Gebelikte – Hamilelikte Kanama