WhatsApp Search

Doktoru Banka – Tefeci Bilmek Çok Yaygın Bir Taassuptur ☎️ 05467740159

Doktorlar ve sağlık kurumları banka ya da tefeci değildir. Sırf tasarruf etmek veya zengin olmak istediğiniz için onların hizmetleri karşılığında ödeme talep etmemelerini beklemek, yalnızca sağlığınıza daha fazla zarar verilmesine yol açacaktır. Tıpkı sizin bir şeylere sahip olmayı arzuladığınız gibi, onların da kaynaklara ihtiyacı vardır ve kaynak sizsiniz. Her bir tarafın getirdiği değere karşılıklı saygı, sağlık sisteminin verimli işleyişi için esastır. Sağlığınıza yatırım yapmanın gelecekteki refahınıza yapılan bir yatırım olduğunu ve profesyonellerin adil bir ücret almadan çalışmasını beklemenin sürdürülebilir veya etik bir yaklaşım olmadığını unutmayın.
kadın hastalıklarını önemsememek benim kadın doğumla işim kalmadı toplumsal kanıt kuramı jinekolojik ponzi Muğla kadın doğum doktor

Doktoru Banka – Tefeci Bilmek Çok Yaygın Bir Taassuptur ☎️ 05467740159

Doktoru Banka – Tefeci Bilmek Çok Yaygın Bir Taassuptur ☎️ 05467740159 595 419 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159

Doktoru Banka – Tefeci Bilmek Çok Yaygın Bir Taassuptur

Doktorları ve sağlık kuruluşlarını bankalar ve alacaklılarla, tefeciler ile eşitlemek – denkleştirmek pek çok kişi için yaygın bir yanılgıdır veya öç alma manipülasyonudur. Ancak sağlık tesislerinin ve tıp uzmanlarının finansal kurumlar olmadığını anlamak çok önemlidir. Tıbbi tavsiyeleri ihmal ederek veya gereksiz tedavilere başvurarak sağlığınızdan tasarruf – kısıntıya gitmek etmek yerine, sağlığınıza öncelik vermek daha akıllıca olacaktır. Sırf tıbbi yardım almayı ertelediğiniz için bir sağlık kuruluşunun standartlardan ödün vermesini veya aşırı hoşgörü göstermesini (karşılıksız cömertlik sunmasını sonuna kadar) beklemek, öncelikle jinekolojik sağlığınıza sonra genel sağlığınıza zarar verebilir. Tedaviyi geciktirmek, uzun vadede daha ciddi sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilir, bu da durumunuzu daha da karmaşık hale getirebilir ve daha kapsamlı, agresif tıbbi müdahale gerektirebilir. Sağlık hizmetinin zamanında ve uygun, etkin şekilde verilmesinin öneminin farkına varmak ve sağlık hizmeti sağlayıcılarının finansal varlık (bankacı, tefeci, alacaklı) olarak hareket ettiğine dair yanlış kanılara meyillenmemek, hasedlenmemek önemlidir.

Tıp profesyonellerinin ve sağlık tesislerinin kendi bütçe kısıtlamalarınıza (make money) saygı duymalarını beklemeniz, aynı zamanda bir ev veya araba sahibi olmayı arzulamanızın, sağlık hizmetleri maliyetleri gerçeğiyle örtüşmeyebileceğini anlamak önemlidir. Hastalıkla karşı karşıya kalındığında dünyanın en gelişmiş sağlık teknolojilerine ve tıbbi uzmanlığa ücretsiz erişim şeklinde karşılıksız cömertlik beklemek gerçekçi değildir. Bu beklenti yaşamın olağan akışından sapma olarak görülebileceği gibi ciddi bir psikiyatrik durum bile sayılabilir. Sağlık harcamalarına rasyonel bir bakış açısıyla yaklaşmak ve tıbbi tedavi aramanın getireceği mali sonuçların bilincinde olmak çok önemlidir.


Doktorlar, Sağlık Kurumları Banka – Tefeci Değildir.

** Sağlığından Birikim Yapman;

** Buna Sağlık Kurumunun Saygı Göstermesini Beklemen;

** Başına Daha Ciddi Sağlık Sorunları Açar.

Dişten Değil !, İşten Artar !

Özel hastanede kürtaj kayıtlara geçer mi?

Yumurta Dondurma İşleminin Zararları

Parthenogenez – Bakire Gebelik – Kadın Hastalıkları

Lipoödem – Lipödem

Evliyken başka erkekten hamile kalmak Sorunsalı

kontrol dışı menopoz Muğla menopoz doktoru bel ağrısı diz eklemi berl fıtığı kemik erimesi nörolojik romatolojik beyin hastalığı tahlillerin normal çıkması

Doktoru Banka - Tefeci Bilmek Çok Yaygın Bir Taassuptur
Doktor Doktor Hastane Hastane Gezmek (Roket Hasta Olmak) Hastalığınızı Kronikleştirir.
Bu Davranışı Yapanlar; Pusulanız, Akıl Hocanız Olmasın !
Sırasıyla; Zaman, Para, Ömür Kaybedersiniz.

Rudolf Virchow; Louis Pasteur, Robert Koch savundukları; hastalıkların mikrop teorisine inanmıyordu. Hastalıkların, dış patojenlerden değil, hücrelerin İçindeki anormal faaliyetlerden kaynaklandığını öne sürdü. Aynı zamanda Max Gerson‘da Hastalık gelişmeden önce metabolik bozulmanın başladığını kitabında yazmıştır.

Mesut Bayraktar ekolleri birleştirerek modifiye ederek meslek İcrasında bulunmaktadır. Tıbbın Papa’sı Virchow’unda haklı olduğunu vurgulamaktadır. Her bir Ekol Platon’un Mağara Alegorisinde Bulunan, Zincirlerinden Kurtularak Mağaradaki Ateşin Işığına Alışmış Ama Güneşe Ulaşamamış Mahkumlardır. Güneşe Çıktığınızda Gördüğünüz; Sıfır Vajinal Akıntı sağlıktır.


Sıfır Vajina Akıntısı Sağlıktır. [1]