WhatsApp Search

Sağlık Olmayınca Mal Mülk Neden Yapılır ? ☎️ 05467740159

İnsanların neden sağlıklarına öncelik vermek yerine maddi mal mülk edinmeye odaklanmayı seçtikleri olgusunu ele alırken, bireylerin kendilerini iyi, sağlıklı olmadıklarında tıbbi yardım almak yerine bilinçli olarak hasta gezmeyi ama maddi kaynaklarını korumayı tercih ettikleri şeklindeki yaygın davranışa göz kapamamak, gerçeği kabul etmek önemlidir.
kadın doğumla ne alakası var jinekolojik alegorisi Muğla kadın doğum doktoru

Sağlık Olmayınca Mal Mülk Neden Yapılır ? ☎️ 05467740159

Sağlık Olmayınca Mal Mülk Neden Yapılır ? ☎️ 05467740159 331 318 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159

Sağlık Olmayınca Mal Mülk Neden Yapılır ?

İnsanların neden sağlıklarına öncelik vermek yerine maddi mal mülk edinmeye odaklanmayı seçtikleri olgusunu ele alırken, bireylerin kendilerini iyi, sağlıklı olmadıklarında tıbbi yardım almak yerine bilinçli olarak hasta gezmeyi ama maddi kaynaklarını korumayı tercih ettikleri şeklindeki yaygın davranışa göz kapamamak, gerçeği kabul etmek önemlidir. Özellikle mal mülk edinme konusunda, ağırlıklı olarak kadınların öne sürdüğü mazeretlerin çoğu zaman hastalıklarının kronikleşmesine neden olduğu, erken tanı ve etkili tedavi seçeneklerinin engellendiği ortaya çıkarmıştır. Kadınlar tarafından dile getirilen bazı yaygın itirazlar arasında doğum ve jinekoloji ile ilgili hiçbir sorun olmadığını iddia ederek kendilerini jinekolojik konulardan ayırmaları, tüm tıbbi muayenelerin normal sonuçlar verdiğinde ısrar etmeleri, ilgili harcamaların önemsiz olduğu algısı nedeniyle jinekolojik tıbbi kontrollere girme konusundaki isteksizliklerini ifade etmeleri veya bunu rasyonelleştirmeleri yer alıyor. Belirtileri yaşlanmanın kaçınılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Bu mazeretler yalnızca sağlık hizmetlerinin önemini küçümsemekle kalmıyor, aynı zamanda kişinin maddi kazanç (make money) uğruna kendi sağlık refahını ihmal etmesinin normalleşmesine de katkıda bulunuyor ve sonuçta genel sağlık ve iyilik halinin korunmasında önemli bir engel oluşturuyor.

Rudolf Virchow; Louis Pasteur, Robert Koch savundukları; hastalıkların mikrop teorisine inanmıyordu. Hastalıkların, dış patojenlerden değil, hücrelerin İçindeki anormal faaliyetlerden kaynaklandığını öne sürdü. Aynı zamanda Max Gerson‘da Hastalık gelişmeden önce metabolik bozulmanın başladığını kitabında yazmıştır.

Mesut Bayraktar ekolleri birleştirerek modifiye ederek meslek İcrasında bulunmaktadır. Tıbbın Papa’sı Virchow’unda haklı olduğunu vurgulamaktadır. Her bir Ekol Platon’un Mağara Alegorisinde Bulunan, Zincirlerinden Kurtularak Mağaradaki Ateşin Işığına Alışmış Ama Güneşe Ulaşamamış Mahkumlardır. Güneşe Çıktığınızda Gördüğünüz; Sıfır Vajinal Akıntı sağlıktır.


Sıfır Vajina Akıntısı Sağlıktır. [1]