WhatsApp Search

10 5 2 Kuralı Akış Şeması ☎️ 05467740159

10 5 2 Kuralı Gebelikte Beladan Korur. Evimizde Yiyip İçelim, Doktorda Gülüp Geçelim, Doktora Gebelik Doğum İçin Gönlümüzden Geçeni Lütuf Edelim Mantığı Toplumumuzu Esir Alıp Fakirleştirmektedir.
gebelite tasarruf kısıntı olmaz mal mülk feda edilir - 5

10 5 2 Kuralı Akış Şeması ☎️ 05467740159

10 5 2 Kuralı Akış Şeması ☎️ 05467740159 326 404 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159

10 5 2 Kuralı Akış Şeması

Hamilelikte 10 5 2 Kuralı, doğumla ilgili maliyet ve risklerin stratejik olarak yönetilmesinin önemini vurgulamaktadır.

Kurala göre, hamileliği destekleyecek maddi kapasite, zeka ve bilişsel yetenekleri en üst düzeye çıkaracak bir fetüsü taşımanın nesnel maliyetinin en az 2 katı ise hamile kalmanın ertelenmesi tavsiye edilir. Maddi kapasite hedef maliyetin 5 katını aşıyorsa gebelik hazırlıkları özenle yapılmalıdır.

Maddi gücün objektif maliyetten 10 kat daha fazla olduğu durumlarda ise hamileliğe vakit kaybetmeden kalınması ve devam edilmesi tavsiye edilir.

Hamilelikle ilgili harcamaları gereksiz görme ve aşırı harcama şeklinde görüp bu tuzağa düşmekten kaçınmak için mali sonuçlara dikkat etmek çok önemlidir.

‘Evde yiyip içelim, doktorda gülüp geçelim ve yolumuza devam edelim, doktordan hamilelik ve doğum dileklerimizi alçak gönüllülükle isteyelim, biz ne lütuf edersek o buna tamah etsin’ zihniyeti ne yazık ki toplumumuzu esir almış ve yoksullaşmaya yol açmıştır. Bireyler, hamilelikle ilgili karar verme sürecinde 10 5 2 Kuralına bağlı kalarak, anne ve çocuğun refahını ön planda tutarak, doğumun finansal yönlerini yönetme konusunda daha dengeli bir yaklaşım sağlayabilirler.

10 5 2 Kuralı Akış Şeması Muğla kadın doğum doktor
10 5 2 Kuralı ANA ( Kadının Annesi ): [yi Doğurt ! KADIN: iyi Doğ I, iyi Doğur ! KOCA ( Denetmen ): İyi Doğurt I 10/5/2 Kuralı Hastalıkların Jineko-Obstetrik Evrimi, Buradaki Her Bir Kusur Hastalık Olarak Döner ! 34 Kuralı; 3 Birey ; Ana, Kadın, Koca 4 Eylem ; iyi Doğurt ! , iyi Doğ ! iyi Doğur ! , iyi Doğurt 10 / 5/ 2 Kuralı Elindeki Güç Fetusu; Za fere ( Maksimum IQ, Akıl ) Taşıyacak Objektif Maliyetten 2 Misli Büyük İse GEBELİĞİ Etele ! 5 Misli Büyük İse GEBELİĞE Hazırlık Yap ! 10 Misli Büyük İse GEBELİĞİ Hemen Yap


Hastalığı

Amansızca

İnkar Eden; Doktoru Düşman Bilir.


İnkar etmenin temelinde mal – mülk – parayı korumak yatmaktadır.

Hastalar Doktorun Kendinden Aldığı Para İle Şatafat İçinde Yaşadığını Düşünür.

pota ocağından tasarruf olmaz gebelik kısıntı tasarruf yapılmaz muğla kadın doğum yoktur

10 5 2 Kuralı

Gizemli Sır: Asemptomatik Vajinal Akıntı Rahi̇m & Vaji̇nal Kanamalar Neden Beklemekle İyi̇leşmi̇yor ? Muğla Kürtaj Pillar Content Ayrıntılı Ultrason Rahim İltihabı Vajinal Akıntı Menopoz nedir? Gebelikte – Hamilelikte Kanama