WhatsApp Search

Gelini Çok Başarılı Doktordu, Çok İyi Anlaşıyorlardı 48

Gelininizi veya oğlunuzu yüceltirken tedavisiz kalmayın, hastalıklarınızı kronikleştirmeyin.
Muğla kadın doğum doktor 7

Gelini Çok Başarılı Doktordu, Çok İyi Anlaşıyorlardı 48

Gelini Çok Başarılı Doktordu, Çok İyi Anlaşıyorlardı 48 331 419 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159

Gelini Çok Başarılı Doktordu, Çok İyi Anlaşıyorlardı

Kadınların ‘gelinim doktor veya doktor olan oğlum beni tedavi eder veya edecek’ gibi yanlış inançlar nedeniyle jinekolojik rahatsızlıkların tedavisini geciktirmesi, kronikleştirmesi, sonra etkisiz tedavilerin uygulanmasına yol açabilmesi gibi yaygın bir sorunun ele alınması büyük önem taşımaktadır. Ne yazık ki, kadınların uzman olmayan tıbbi hizmet sağlayıcılardan bakım istemesi çok yaygındır ve bu da jinekoloji dışı Doktorlar arasında ‘Ben de biliyorum, ben de anlıyorum’ gibi yanlış bir uzmanlık duygusu nedeniyle optimal olmayan tedaviyle sonuçlanmaktadır. Özellikle bu zihniyet, önemli sayıda kadının yetersiz bakım almasına ve dolayısıyla kronik rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Jinekolojinin uzmanlık bilgisi ve uzmanlık gerektiren karmaşık bir tıp alanı olduğunu vurgulamak önemlidir. Bu nedenle, eğitimli bir jinekologla ömür boyu sürecek bir bağlantı kurmak, kadınların sağlık ihtiyaçlarına yönelik doğru ve kapsamlı bakım alabilmek için çok önemlidir. Son olarak bu mantıkta çıkar çatışması vardır, uzun vadeli jinekolojik yaklaşımları karşılık vermeyeceği kişilere tevdi ederek maddiyatını korumak, sağlığını maddiyatın arkasına koymak karşılıksız cömertlik beklemek vardır.

Gelini Çok Başarılı Doktordu, Çok İyi Anlaşıyorlardı  Muğla kadın doğum doktor 5

Herkes İşi; Bilene Bırakmalıdır.

İş sahibinindir.

Sizi Hasta Eden Durumla İlgili İliştiremediğin Jinekolojik Hastalık Olamaz mı? Kök Sebep , Göz Ardı Ettiğin Kadın Hastalığı Olamaz mı?

Biliyorum Jinekologa Gittin… Herşey Normal Dediler….

Hatta Tüm Tetkiklerin Sorunsuz Çıktı…

Bunu – Bunları Şimdi Kenara Bırakalım Artık Düşünmeyelim…

Sıhhat Bulmaya Giden Yol , 1 ( Bir ) Muayeneyle Başlar.

İyileşmeye Başlangıç Oluşturmak İsterseniz WhatsApp +90546 774 01 59 Üzerinden Online Randevu Talep Ediniz.

Muayenehanem Tamamen Hijyenik, Kesinlikle Gizliliğe Önem Veren Özel Hekimlik Hizmeti Vermektedir. Zaman Sınırlaması Olmadan (60 – 180 Dakika) Bire Bir İlgilenme Kişiye Özel Tedavilerle Yanınızdayım. Sağlınızı Gönül Rahatlığıyla Mesut Bayraktar’a Emanet Edebilirsiniz. Jinekolojik Problemlerinizden Derinlemesine, Kalıcı Kurtulmanız Hayat Kalitenizi Artırdığını Vurguluyorum. İyileşmeniz Beni Mutlu Edecektir.
Görmezden Geldiğin Hastalık; Önemli Hastalıkların Tetiğini Çeker. Hastalıklar Sürümcemede Bırakılarak Çözülmez. Kliniğim Tamamen Hijyenik, Kesinlikle Mahremiyet Tabanlı Özel Jinekolog Hizmeti Sunmaktadır. Zaman Sınırlaması Olmadan, Detaylı Alakadar Olma, Kişiye Özel Tedavilerle Hekimlik Sanat İcrası Yapmaktayım. Sağlınızı Gönül Rahatlığıyla Mesut Bayraktar’a Emanet Edebilirsiniz. İyileşmeniz Beni Mutlu Ediyor. Jinekolojik Problemlerinizden Derinlemesine Kalıcı Kurtulmanız Yaşam Kalitenizi Yükseltir.
Kadınların sağlıklı mutluömür geçirmeleri için, kadın sağlığını güçlendirme konusunda tutkuluyum. Hastamın endişelerini özenle dinlerim. Hekimlik sanat icrasının bütüncül olması zaruriyetinin farkındayım. Üstün farkındalıkla hastalarımın  fiziksel, zihinsel, manevi sağlıklarını ele almaktayım. Amacım, iyileşmek isteyen her hastayla, sağlıklarıyla ilgili bakım hedeflerini tercih etmelerine, önceliklendirmelerine izin verecek şekilde ayrıntılı çalışmaktır. İyileşmek isteyen  her kadınla hayatta oldukları yerde buluşmak amacıyla elimden geleni yapıyorum. Kadın hastanın benimle olan etkileşiminde,  ilk kez ”anlaşıldıklarını hissettiklerini” açıklamaları keyif vericidir.
Kadın üreme sağlığı & rehabilitasyonu çok yönlüdür. Doğum kontrol danışmanlığı yanında  hamilelik takipleri, menopoz, hatta ötesine kadar ; kadınların yaşamları boyunca sağlıklarını yönlendirmelerine profesyonel olarak yardımcı olmak istiyorum. Kadınların yanlarında çalışan güçlü sağlık savunucularına ihtiyacı var. Kendimi (Jinekolog Mesut Bayraktar ) partner, ihtiyaçların giderilmesinde asistan şeklinde görmekteyim. Birey, ailesi, iş arkadaşları için; işe yarayan sağlık & rehabilitasyon planı geliştirmek hastada hedefimdir. Uyum sağlayabilen, esnek olabilen (kanıta dayalı & bireye özgü modifiye uygulamalar dahilinde) Doktorluk melaikelerimi  sunabileceğimi hissediyorum, tarzım bireyin ihtiyaçlarındamuhteşem işe yarıyor.
  • Kişiselleştirilmiş , Sadece Size Göre Belirlediğim Tedaviler
  • Hastalarıma Minimum 60 Dakika Vakit Ayırmak
  • Ayrıntılı Özen Göstermek
  • Sevgi  Saygı  İncelik
  • Değerbilirlik  Cömertlik Tabanında Uzlaşma
  • Hastalık Sebeplerini Dedektif Gibi Sorgulamak
  • Sebep Olucuları Öncelikli Yaklaşımla Ortadan Kaldırmak Karakterime
  • Bilim Algıma Uygun Olduğundan; Mevcut İlerlemeleri Şahsi Bilimim & Algı Perspektifimde Devam Ettiriyorum.
Tecrübeli Jinekolog UzmanOlarak Mugla İlinde Sanatımı İcra Etmekteyim. Tedavi Melaikelerim Arasında Ayrıntılı Ultrason Bulunmakla Beraber Miyom Polip Kist Gibi Hastalıkların Tedavisi Ameliyatı, Yumurtalıklarda Kist Tedavisini Özel Muayenehanemde Sunmaktayım. Gizlilik Önceliği Olan Hastalara Muğla Kürtaj Fethiye İstenmeyen Gebelik Yani Dalaman Evlilik Dışı Kurtaj Taleplerinizi Köyceğiz Güvenli Bebek Aldırma Şeklinde Yapılmasını İsteyebilirsiniz. Vajinal ltihap Sürekli Tekrar Eden Mantar Yanında Menopozal Renovasyon Tedavisiyle Birlikte Orgazm Aşısı Vajen Sıkılaştırma Vajinal PRP Tedavisi de Doktor Tarafından Sunulmaktadır. Üriner İnkontinans Ciddi Sıkıntı Olup Kadın Afiyetini Bozmakta ; Rahim Sarkması Durumunda Deneyimime İtimat Edebilirsiniz. Kolposkopi – Smear ile HPV İncelemesi  rahim Boynu Kanserinde Erken Teşhisi Getirir. Geçmeyen Vajinal Akıntı, Tüm Jinekolojik Problemlerinizi Çözmek Beni Ongun Edecektir.
Özel Muayenehanem Dalyan Göcek Sarıgerme’de Bulunan Otellere En Yakın Konumdadır.  Tabip Sadece Randevuyla Çalışmakta Olup, Randevularınızı WhatsApp: 05467740159 Üzerinden Online Talep Ediniz.

Kadın Hasta İse Evde Huzur YokturGizemli Sır: Asemptomatik Vajinal Akıntı Rahi̇m & Vaji̇nal Kanamalar Neden Beklemekle İyi̇leşmi̇yor ? Muğla Kürtaj Pillar Content Ayrıntılı Ultrason Rahim İltihabı Vajinal Akıntı Menopoz nedir? Gebelikte – Hamilelikte Kanama

Kadın Hasta İse Evde Huzur Yoktur