WhatsApp Search

Gebelikte Yamyam Davranışı – Mutasyon – Doruk Performans Muğla Jinekolog Doktor 05467740159

Hamilelik söz konusu olduğunda anne ve fetus sağlığından taviz verilmemesi çok önemlidir. Hayatın çeşitli yönlerinde uygun maliyetli seçimler yapmak önemli tasarruflara yol açabilir. 'A' sınıfı bir buzdolabını veya enerji tasarruflu ampulleri tercih etmek, elektrik faturalarını azaltmanıza yardımcı olabilir. Bütçe dostu tatiller planlamak veya daha küçük bir alanda yaşamayı tercih etmek de mali tasarrufa katkıda bulunabilir. Kaliteden ödün vermeden tutumlu olmanın bir diğer yolu da ikinci el araç satın almaktır. Genel olarak harcamalar konusunda bilinçli olmak önemli olsa da, hamile bir kadının ve doğmamış çocuğunun ihtiyaçlarına öncelik vermek ve bu özel dönemde onların refahı söz konusu olduğunda gerekli istisnaları yapmak önemlidir.
kolposkopi hsil lsil hpv sğil tedavisi muğla kadın doğum doktoru dalaman köyceğiz ortaca fethiye marmaris

Gebelikte Yamyam Davranışı – Mutasyon – Doruk Performans Muğla Jinekolog Doktor 05467740159

Gebelikte Yamyam Davranışı – Mutasyon – Doruk Performans Muğla Jinekolog Doktor 05467740159 274 182 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159

Gebelikte Yamyam Davranışı – Mutasyon – Doruk Performans

Gebelik yamyam davranışı ve mutasyonu, doruk performansı konuşalım.

Çok tuhaf bir şekilde bazı kadınlar gebelik için maddi harcama yapmaktan ultra aşırı kaçınma şeklinde, hatta ölüm kalım cengaverliğinin performansını sergileyerek imtinâ ediyorlar.

Gebelik için jinekolog doktora, tetkiklere, takip’lere para vermeyi; saçma, gereksiz, haybeye yapılmış veya hırsızın eline kendi eliyle para saymış koymuş gibi düşünmektedirler. Hatta gebeliklerine yaptıkları harcamayı devasa büyük, kendini fakirleştiren, biraz daha harcarsa sokaklara düşeceğini, yaptığı harcamalar ile jinekolog doktorun zenginleştiğini, şatafat içinde yaşadığını ve bunun maddi varlığını yok edecek bir risk faktörü olduğunu değerlendirmektedirler.

Bu kişiler gebelikleri için nerede bedava, nerede ucuz varsa oraya kitlesel bir yığışma içerisinde olurken, bu yığışmış kitle kendi içerisinde de yaptıklarını haklı, insani, mantıklı, ahlaki vede birbirlerine bunun en iyisi, en akıllılık olduğu yönünde fikir enjeksiyonları ile, birbirlerini zihinsel birliktelik hipnozu, kaderdaşlık ile güçlendirmektedirler. Gebelik & doğum için yaptıkları harcamanın kendi nesline, kendi çocuğuna değil de; sanki düşmanının, rakibinin, hoşlanmadığı kişinin çocuğuna yapılan gönülsüz harcama yaptığı için kısıntı eylemi, gereksiz görme dürtüsü, bedavaya getirme eylemi içerisindedirler.

Kadınlar hayatlarının nitelikli üreme yılları boyunca yani 20 ile 35 yaş arasındaki 15 yıl boyunca; yılda sanki 5 – 10 arasında doğum yapmış yani totalde sanki 75 ile 150 adet doğum yapmış gibi davranıyorlar. Homo saphiyens ve homininlerin evriminin hiç bir döneminde bu sayılarda doğum olmamıştır. Dolayısı ile 75 ile 150 arasında doğum yapılması gerçekte olsaydı, muazzam bir maddi külfet altında kadın ve ailesinin maruz kalması nedeniyle gebeliklerden tasarruf kısıntı yapılması için haklı bir gerekçe oluşacaktı. Fakat gerçek anlamda bir kadın ömür hayatı boyunca sadece 1 ile 3 adet arası yapacağı gebelik ve doğum için, aynı 75 ile 150 adet arası doğum yapmış gibi davranması, bu düşünceler ile hareket etmesi masumiyet, iyi niyet ile açıklanamaz. Gebeliklerde yamyam davranışı olarak tanımladığım bu kontol dışına çıkmış , kontrolün kaybedildiği ölümcül cimrilik ve ölümcül bedavacılıktır.

Peki hiç maddi kaynak tüketmeden yada minimal maddi kaynak tüketimi ile gebelikler, bebekler doğmaz mı? Elbette doğar ama bireyin doruk başarı performansını feda etmiş olursunuz.

Bunu şöyle anlatayım. İnsan genetik olarak başarıya kodlanmıştır, ana rahim’inde bu kaybedildiğinde, bu eksildiğinde başarı bir anda, aniden survivor, yani hayatta kalma adaptasyonuna evrilmektedir. Zengin ve müreffeh toplumlar survivor ile doğmuş bireylerden minimal sayıda oluşmakta iken, fakir toplumlar ana rahim’inde survivor yaşayarak doğmuş, doruk başarı performans kabiliyetlerini ana rahim’inde kaybetmiş bireylerden oluşmaktadırlar. Ana rahim’inde kaybedilmiş ve başarıyı üretecek nitelik: doğum sonrası geceler boyu bol bol verilecek anne sütü, ilgi, sevgi, en iyi okul, en iyi öğretmen ile giderilememektedir. Yani gebelikte ya hep ya hiç kuralı işlemektedir. İşte bu yüzden gebeliğin masrafı helaldir. Çünkü kötü gebelik performanslarınız, hayatınız boyunca size, hastalıklar olarak yapışık bela olurken, nesillerinizde de dünyayı iyi yönde değiştirecek niteliklerin kaybolması şeklinde oluşmaktadır. Bunlardan dolayı hem kendinizin sağlığı hem de neslinizin doruk başarı performansı için gebeliğinizde tasarruf, kısıntı içerisinde olmamalısınız. Hatta maddi kaynaklarınızı, bireyin en kritik en kırılgan anı olan, Rahim içi hayatının mükemmel geçmesi için feda etmelisiniz. Bunuda nesiller boyu kesintisiz yapmalısınız.

İşte her nesilde ( yani büyükanne, anneanne, annede) bu anlattığım gebelik yamyamlığının tekrar tekrar yapılması nedeniyle kadının bedeninde ve dolayısı ile yumurtalıklarında peyderpey ilerleyen hastalık & iyileşme döngüleri, zamanla deformasyona, hızlanmış yaşlanmaya ve nihayetinde mutasyona evrilmektedir. Belirttiğim akrabalık zincirindeki, mal mülk para yabana gitmesin, yabancıya kalmasın şeklindeki çıkar çatışması temelli akraba evlilikleri de mutasyon gelişimini kolaylaştırmaktadır. Bu mutasyon geliştirmiş bireylerde, hiç konuşulmayan, işin kompleksliği nedeniyle bilinemeyen feromon’al çekimin varlığını düşünüyorum. Bu mutasyonlu bireylerde şuan tanımlanmamış, şuan için şans faktörüyle açıklanan bir anahtar kilit uyumu ile mutasyonlular birbirlerini buluyorlar ve evrimsel olarak germinasyonları yani üremeleri üzücü gebelik sonuçlarıyla kapatılıyor. Bu kişiler boşanmıyor, üreme yetenekleri kısıtlı veya yok olan hasta bebekleri üst üste doğurmaya da devam ediyorlar. Zannedersem bu feromon’al çekim ayrılmayı engelliyor. Mesela SMA, tek gen mutasyonları gibi neredeyse tüm resesif karekterli genetik hastalıklarda bunu görürsünüz. Bunlardan dolayı gebelik yamyamlığına kapılmamanızı, kendi nesebinizin en kırılgan, en hassas döneminde ihtiyacı olan kaliteli & nitelikli gebelik takibi & doğum için düşmandan, rakipten, yangından mal kaçırır gibi tasarruf kısıntı yapmamanızı jinekologdan ikaz şeklinde vurguluyorum.

Muğla kadın doğum doktor Mesut Bayraktar 05467740159 - 3

Rudolf Virchow; Louis Pasteur, Robert Koch savundukları; hastalıkların mikrop teorisine inanmıyordu. Hastalıkların, dış patojenlerden değil, hücrelerin İçindeki anormal faaliyetlerden kaynaklandığını öne sürdü. Aynı zamanda Max Gerson‘da Hastalık gelişmeden önce metabolik bozulmanın başladığını kitabında yazmıştır.

Mesut Bayraktar ekolleri birleştirerek modifiye ederek meslek İcrasında bulunmaktadır. Tıbbın Papa’sı Virchow’unda haklı olduğunu vurgulamaktadır.

Sıfır Vajina Akıntısı Sağlıktır. [1]