WhatsApp Search

Rahimlerinde Anomali Olan Kadınların Ortak Davranışları

Sıfır Vajinal Akıntı Sağlıktır; Füzyon Bozukluklarının Temelinde De Bu Durumun Sağlanamaması Vardır.

Rahimlerinde Anomali Olan Kadınların Ortak Davranışları

Rahimlerinde Anomali Olan Kadınların Ortak Davranışları 150 150 Muğla Kadın Doğum Doktoru ☎️: 05467740159

Rahimlerinde Anomali Olan Kadınların Ortak Davranışları Nelerdir?

Rahimlerinde Anomali Olan Kadınların Ortak Davranışları genellikle inkar ve ret üzerine şekillenmektedir. Anomalili rahimin varlığı, eksiklik veya yarımlık olmadığını iddia eden kadınlar, genellikle kendilerini normal bir rahim sahibi olan kadınlarla eşit, denk görmektedirler. Sıradan , jinekolojik problemi olmayan bir kadın, herhangi bir sağlık sorunu olmaksızın çocuk doğurduğunda, bu anomalili kadınlar da kendilerini benzer şekilde onlar ile denk görmekte ve hatta doğacak çocuklarının çok sağlıklı ve çok zeki olduğunu iddia etmektedirler. Bu inanç, gerçeklikle uyuşmasa da ısrarla sürdürülmektedir. Anomalili Rahime sahip olan kadınların bu tutumlarının, genellikle evrensel bir kalıba oturduğu ve genel bir davranış modeli sunduğu görülmektedir. Her yüzlerce anomalili rahimden bir tanesi bile, kendini ve doğacak çocuğunu hocam çok zeki, hocam çok sağlıklı olarak tanımlayabilir. Gebelik sürecinden önce sağlık kontrollerini yaptırmaları ve uzman desteği alarak gerçekçi bir perspektif kazanmaları konusunda önemli bir uyarıda bulunulması gerekmektedir. Gebe kalmadan önce, bu tür durumlarla karşılaşan kadınların profesyonel destek almak adına hemen harekete geçmeleri gerekmektedir.

İşte rekabet ve denkleştirme duygusduna kapılmadan, gerçek anlamda sağlıklı ve zeki çocuklar doğurmak için gebe kalmadan önce profesyonel jinekolojik destek almalısınız.

Bunu yapmayıp;

  • Hasta rahmim olduğunu eşim, ailesi duymasın
  • Eksik veya anomalili rahmim olduğunu eşim, ailesi duymasın şeklindeki yaklaşımlar kısa vadede saddece size kazandırır ama uzun vadede çocuklarınızın okul ve yaşam başarı sarmalında yetersizliklerin kaynağı olabilir.

Bu nedenle, jinekolojik anomalileri, eksiklikleri gizleme yaklaşımlarının, sağlık ve anne-baba olma sorumluluğu açısından ciddi sonuçları olabileceği unutulmamalıdır

Anomalili Rahim & Evrensel Kadın Davranışları
Normal Bir Rahim; Fetus için
Hocam Çok Zeki
Hocam çok Sağlıklı
Yüzlerce Anomalili Rahimden Birisi;Fetus İçin
Hocam Çok Zeki
Hocam Çok Sağlıklı

Gebe Kalmadan önce GEL !
Hiç kimse yoğurdum ekşi demiyor. Eksiksiz şekilde hasta veya kusurlu rahimlerini ve bu rahimlerden oluşan bebekleri normal, hatta üstün görmektedir.